Angle down Atgal

Birželio 4-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 4-oji – Tarptautinė vaikų, nukentėjusių nuo agresijos, diena.

1982 m. birželio 4 d. Beiruto gyvenamuosiuose rajonuose Izraelio kariai subombardavo namus. Žuvo šeimos, tarp kurių – daug vaikų. Tų pačių metų rugpjūčio 19 d. Jungtinių Tautų Organizacijos Generalinė Asamblėja paskelbė birželio 4-ąją Tarptautine agresijos prieš vaikus diena. Išleista speciali rezoliucija.

Birželio ketvirtoji, šeštadienis – 155-oji metų diena (priešpaskutinė 22-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 210 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Dausprungas, Deimena, Kornelijus, Rūta, Vincentas (Vincė);

rytoj: Elvyra, Kantalgas, Kantalgė, Kantas, Kantautas, Kantautė, Kantenis, Kantė, Marcė, Namkantas, Namkantė, Namkinta, Namkintas, Namkintė;

poryt: Mėta, Norberta, Norbertas, Norbudas, Norbudė, Paulina, Tauras, Taurė, Taurius, Taurys.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.48, leidžiasi 21.46. Dienos ilgumas – 16.58.

Šiandien – šeštoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Kas nesugeba neapkęsti blogio, tas ir gėrio negali mylėti“ (R. Rolanas).

***************

Astrologinė prognozė birželio 4-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Visą dieną nestigs geros nuotaikos, kūrybingumo. Regis, aktualiu klausimu rasite bendrą sprendimą ir su savo priešu, ir su konkurentu. Tikėtina proga užmegzti romantišką ryšį.

JAUTIS. Jeigu planavote ramią ir kasdienišką dieną, galite nustebti, kaip kartais neįmanoma nieko suplanuoti. Galimas netikėtas pasiūlymas, pakvietimas.

DVYNIAI. Būsite linkę daug kalbėti, mokyti kitus. Iš pašnekovų išgirsta netikėta informacija gali būti jums naudinga. Galbūt dėl jos išvengsite galimo nemalonumo.

VĖŽYS. Džiaugsitės gardžiu maistu, komfortu, poilsiu. Dosniai žarstysite dėmesį artimiems žmonėms, draugams, noriai dalinsitės naudingais patarimais. Galimos papildomos pajamos arba norimą prekę įsigysite palankia kaina.

LIŪTAS. Regis, jūsų išlaidos viršys suplanuotas. Kita vertus, iš to bus kažkokios naudos. Galimas įspūdingas pristatymas, renginys, vertingas pirkinys. Galite susipažinti su įdomiu asmeniu.

MERGELĖ. Tikriausiai būsite kiek atitrūkę nuo realybės, linkę pasinerti į svajones, meditacijas ar meninę kūrybą. Nederėtų pernelyg išlaidauti, kurti abejotinų planų.

SVARSTYKLĖS. Šiandien palanku megzti naujus kontaktus. Regis, sugebėsite tinkamai save išreikšti, pademonstruoti platų akiratį. Tam tikra prasme pranoksite savo bei aplinkinių lūkesčius

SKORPIONAS. Šiandien gebėsite kitiems daryti stiprią įtaką. Tai gali savotiškai įpareigoti. Tikėtina reikšminga pažintis, o galbūt – aistringas flirtas, iš kurio gali išsirutulioti meilės romanas.

ŠAULYS. Būsite linkę pamiršti rutiną ir nerti į naujo pažinimo erdves. Jeigu studijuojate, teks pasimokyti. Kitus atveju, galbūt kur nors toliau išvyksite, leisitės į ekskursiją ar pan.

OŽIARAGIS. Galite susidurti su finansiškai ar psichologiškai sudėtingais klausimais. Be šeimos narių, supratimo, parėmimo kalnų nenuversite. Pigūs malonumai jums gali per daug kainuoti. Labiau saugokite ir savo meilę, partnerystės ryšius.

VANDENIS. Diena bus tuo pačiu ir smagi, ir nerami, o to priežastys – įvairios. Saugokite ne tik jums, bet ir kitiems priklausančias vertybes, o dar labiau – meilės santykius, ištikimybę.

ŽUVYS. Pats metas pagalvoti apie teisingesnį gyvenimo būdą, sveiką mitybą, naują įvaizdį. Nebijokite paeksperimentuoti prie veidrodžio arba grožio salone – gali išeiti šis tas įdomaus.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite