Angle down Atgal

Birželio 17-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 17-oji – Pasaulinė kovos su dykumų plitimu ir sausromis diena. Islandijos nepriklausomybės diena.

1994 m. Jungtinių Tautų Organizacijos Generalinė Asamblėja paskelbė birželio 17-ąją Pasauline kovos su dykumų plitimu ir sausromis diena. Šiais metais priimta kovos su sausromis konvencija. Diena skirta informuoti visuomenę apie sausros padarinius ir padėti kitoms tautoms kovoti su šia problema.

Birželio septynioliktoji, penktadienis – 168-oji metų diena (penktoji 24-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 197 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Adolfa, Adolfas, Adolfina, Adolis, Dauganta, Daugantas, Daugantė, Laura, Rimvydas, Vilmantė;

rytoj: Aminta, Elžbieta, Ginbutas, Marcelinas, Marina, Morkus, Vaiva;

poryt: Dovilas, Dovilė, Gaudvilas, Gervazas, Protazas, Protazijus, Ramunė, Romualda, Romualdas, Svaigeda, Svaigedas, Svaigedė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.41, leidžiasi 21.58. Dienos ilgumas – 17.17.

Šiandien – penktoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Sunku pastūmėti į gera pamokymais, lengva – pavyzdžiu“ (Seneka).

**************

Astrologinė prognozė birželio 17-ajai, penktadieniui

AVINAS. Ši diena bus labai aktyvi. Užgrius įvairiausi reikalai, teks nemažai bendrauti. Būsite nepakeičiami ten, kur būtinas apsukrumas. Vienas susitarimas gali atnešti naudos.

JAUTIS. Galite gauti lauktą žinią iš valstybinės įstaigos. Gali būti, kad išradingai ruošitės kažkokiam renginiui ar pobūviui. Visgi iniciatyva turi būti pamatuota, įvertintos sąnaudos.

DVYNIAI. Ši diena kels ūpą pastumti į šalį įgrisusią rutiną. Veršitės kur nors išvažiuoti, pakeisti aplinką ar kitaip ištrūkti iš kasdienybės rato. Regis, tam rasite ir tinkamą draugiją.

VĖŽYS. Regis, būsite išradingi panaudodami brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus, jų detales. Neblogai seksis verslo sferoje, derybose. Domins kitų žmonių psichologinės problemos ir gerai jas analizuosite.

LIŪTAS. Daug sužinosite intensyviai bendraudami su įvairiais žmonėmis, mėgindami pažvelgti iš jų varpinės. Tai padės suderinti skirtingus interesus. Netgi konkurentai neturėtų pernelyg purkštauti.

MERGELĖ. Nevenkite imtis atsakomybės, rimčiau padirbėti, galbūt net už du, jeigu taip susiklostytų situacija. Vėliau tai išeis jums į naudą. Jeigu reikia pasitikrinti sveikatą, neatidėliokite.

SVARSTYKLĖS. Aktyvi, rezultatyvi diena. Puikiai praleisite laiką, jeigu jau atostogaujate. Jei ne, taip pat negalėsite skųstis. Bus malonaus flirto ar uždegančio sporto, o ir darbas atrodys šiek tiek panašus į žaidimą.

SKORPIONAS. Jūsų prioritetas šiandien bus savi namai, artimi žmonės. Galbūt išvyksite į sodybą, kapstysitės lysvėse ir džiaugsitės gamta bei ramiu atokvėpiu.

ŠAULYS. Regis, atsiras skubių reikalų, kuriuos tvarkydami užmegsite pažinčių. Šiandien išgirsta informacija, patraukli idėja iš tikrųjų bus šauni ir nesunkiai realizuojama.

OŽIARAGIS. Tikėtinas finansinis, materialinis galimybių įsivertinimas. Galbūt planuojate steigti verslą ar įsigyti nepigų daiktą, pirkti dovaną. Galite gauti informacijos, kuria sumaniai pasinaudosite.

VANDENIS. Regis, skleisite pozityvias emocijas ir patikimą informaciją. Galite įgyti daugiau populiarumo, gerbėjų. Kita vertus, tai nelabai patiks mylimam žmogui.

ŽUVYS. Jums labiau patiks bei geriau seksis dirbti ir ilsėtis vienumoje, o su draugais bendrauti tik virtualiai. Jeigu pajusite meninį įkvėpimą, prasmingai jį išnaudokite.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite