Angle down Atgal

Birželio 13-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 13-oji – Šv. Antanas, šienapjūtė. Tarptautinė albinosų diena.

Nuo senovės šią dieną kaimuose prasidėdavo šienapjūtė. Tikėta, kad nupjauta žolė gerai atželia, jeigu ji pjaunama per jauną mėnulį. Į Lietuvą atėjus krikščionybei šienapjūtės šventė sutapatinta su Antano varduvėmis. Nuo šios dienos kaimuose tradiciškai prasidėdavo jaunimo naktigonės.

Šv. Antanas Paduvietis gimė Lisabonoje, Portugalijoje (1190), turtingoje ir kilmingoje šeimoje. Būdamas 16-os metų įstojo į Šv. Augustino vienuolių ordiną, vėliau tapo pranciškonu. Keliaudamas po įvairias šalis garsino Evangeliją. Popiežiaus Grigaliaus II yra paskelbtas šventuoju.

Birželio tryliktoji, pirmadienis – 164-oji metų diena (pirmoji 24-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 201 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Akvilina, Anta, Antanas, Antanė, Antanina, Antas, Antonija, Antonijus, Arūnė, Dainius, Kunotas, Miniotas, Minius, Minjotas, Minkanta, Minkantas, Minkantė, Minmantas, Minmantė, Minotas, Nina;

rytoj: Almina, Alminas, Alminė, Alminta, Almintas, Bazilė, Bazilijus, Bazilis, Bazilius, Labgaudas, Labys, Labvarda, Labvardas, Pamedas, Rimtautas, Valerija, Valerijus;

poryt: Bargailas, Bargailė, Barinta, Barintas, Barintė, Barys, Barkinta, Barkintas, Barkintė, Jolanta, Kirstautas, Kirstautė, Krescencija, Krescentas, Modesta, Modestas, Vidas, Vitas.

***************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.42, leidžiasi 21.55. Dienos ilgumas – 17.13.

Šiandien – pirmoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.

****************

Protingos mintys:

„Šaknys po žemėmis nereikalauja atlyginimo už tai, kad krauna šakoms žiedus“ (R. Tagorė).

****************

Astrologinė prognozė birželio 13-ai, pirmadieniui

AVINAS. Palankus metas bendravimui su užsieniečiais, renginių, nuotolinių seminarų organizavimui ir pan. Neseniai užmegztos pažintys, diskusijos pasirodys gana vertingos. Galbūt leisitės į kelionę ar jai ruošitės.

JAUTIS. Tiktų spręsti skolų, mokesčių, alimentų problemas. Aptarkite jas su antrąja puse. Su kreditoriais galite susiderėti dėl paskolos termino, sutarties sąlygų ar pan.

DVYNIAI. Regis, negalėsite nustygti vietoje dėl emocijų ar energijos antplūdžio. Santykiuose galite atrasti tai, kas labiau jungia nei skiria. Gana sėkmingai spręsite problemas.

VĖŽYS. Tikėtinas susirūpinimas dėl darbo, sveikatos ar asmeninio įvaizdžio, vertybinių dalykų. Galite pamėginti palenkti savo pusėn abejojančius asmenis. Jeigu turėsite laiko, aptvarkykite savo aplinką.

LIŪTAS. Šiandien tikėtinas įkvėpimas kūrybinei veiklai. Labiau norėsis ir lošti, žaisti, fantazuoti. Regis, išleisite pinigų pirkdami daiktus, kurie gali pagerinti nuotaiką jums arba vaikams. Galbūt kils ūpas sportuoti.

MERGELĖ. Gana sėkmingai tvarkysite nuosavybės reikalus, tačiau labiausiai rūpės kasdieninės aktualijos, asmeninė erdvė, artimiausi žmonės. Nepageidausite viešumo, oficialių susitikimų.

SVARSTYKLĖS. Miklus bus jūsų liežuvis, todėl tiktų bendrauti, derėtis, reklamuotis, flirtuoti. Gali būti, kad sulauksite giminaičio, draugo, gerbėjo žinios ar komentaro.

SKORPIONAS. Būsite nusiteikę rūpintis materialine, praktine gyvenimo puse, ieškoti pageidaujamų daiktų, paslaugų. Daug darbo versle reikš neblogą uždarbį, todėl netingėkite.

ŠAULYS. Šiandien jums turėtų pakakti ir energijos, ir sėkmės. Galite sukaupti reikiamos informacijos, atnaujinti ar užmegzti pageidaujamus ryšius, gauti naudos iš tarpininkavimo, komercinių operacijų.

OŽIARAGIS. Neliūdėkite, jeigu jaučiate dėmesio stoką iš kitų žmonių. Pamėginkite patys kam nors būti reikalingi. Socialinei veiklai, meninei kūrybai ši diena bus palanki.

VANDENIS. Šiandieniniai susitikimai, pokalbiai gali padėti geriau susivokti situacijoje, pakeisti kai kuriuos planus. Galbūt sudomins draugų pasiūlytas sporto renginys, varžybos, projektas ar pan.

ŽUVYS. Galite gauti preliminarų pasiūlymą, susijusį su darbu ar kvietimu į visuomeninį renginį, pristatymą ar pan. Jeigu prioritetą teikiate šeimai, namams, nebūtinai tuo pasinaudosite. Bet kuriuo atveju, jums neatrodys, kad padarėte geriausią pasirinkimą.

Geros dienos!

 

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite