Angle down Atgal

Birželio 11-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 11-oji – Pasaulinė mezgimo viešumoje diena.

Antrąjį birželio šeštadienį švenčiama Pasaulinė mezgimo viešumoje diena. Šią dieną mezgantys ar norintys išmokti megzti skatinami ateiti su rankdarbiais į viešas erdves: mokyklas, kiemus, parkus, kavines. Taip siekiama paskatinti žmones daugiau bendrauti gyvai ir leisti laiką prasmingai. Įvairiose šalyse šią dieną vyksta tūkstančiai renginių. Lietuvoje šis renginys parkuose, botanikos soduose organizuojamas nuo 2014 m. Mokslininkai teigia, kad mezgimas gerina smulkiąją motoriką, suteikia pusiausvyros ir kontrolės jausmą, atitolina senatvinį užmaršumą.

Birželio vienuoliktoji, šeštadienis – 162-oji metų diena (šeštoji 23-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 203 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Agluona, Aluona, Barnabas, Flora, Raminta, Ramintas, Tvirbutas, Tvirbutė, Tvirgeda, Tvirgedas, Tvirmantas, Tvirmantė;

rytoj: Anupras, Dovė, Krisčius, Kristė, Kristijona, Kristijonas, Kristina, Kristinas, Kristis, Ramūnas, Ramūnė, Vilma;

poryt: Akvilina, Anta, Antanas, Antanė, Antanina, Antas, Antonija, Antonijus, Arūnė, Dainius, Kunotas, Miniotas, Minius, Minjotas, Minkanta, Minkantas, Minkantė, Minmantas, Minmantė, Minotas, Nina.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.43, leidžiasi 21.54. Dienos ilgumas – 17.11.

Šiandien – šeštoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Sąžinė yra dorybės sargybinis“ (J. K. Lavateras).

***************

Astrologinė prognozė birželio 11-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Jūsų valioje gera linkme pakreipti santykius versle ir šeimoje, išspręsti neaiškumus, susijusius su meile ar finansais. Galite sudaryti reikalingą sandorį ar pan.

JAUTIS. Savo kompetencija arba žavesiu ir maloniu bendravimu šiandien daug ką pakerėsite. Žaismingą pokalbį su flirto elementais bus galima paversti romantišku pasimatymu.

DVYNIAI. Su kitų pagalba kažką svarbaus galite nuspręsti dėl ūkinių reikalų, turto, pinigų. Visgi stenkitės atskirti gerus patarimus nuo niekam tikusių. Gali suintriguoti slaptas flirtas.

VĖŽYS. Regis, mėginsite kažką pasiekti pasitelkę asmeninius privalumus. Neabejingi jūsų žavesiui bus priešingos lyties atstovai. Jeigu reiškiatės kūrybos srityje, tikėtinas pripažinimas.

LIŪTAS. Tai diena, kuri gali išbandyti jūsų jausmų stiprumą ir nesavanaudiškumą. Pinigų ir išorinio komforto jums neturėtų pritrūkti. Gali būti, kad gausite viliojamą pasiūlymą.

MERGELĖ. Romantikai, pramoginei informacijai skirsite nemažai dėmesio. Galite patirti ypatingą įkvėpimą rašyti, komentuoti, kurti, mokytis ar pan. Galbūt sulauksite viltingos žinutės iš artimo žmogaus.

SVARSTYKLĖS. Būkite ramūs – ir be skubėjimo viską sutvarkysite taip, kaip norite. Galite atverti širdį patinkančiam žmogui. Drauge nuspręsite kažką daryti, kad gyvenimas taptų džiugesnis.

SKORPIONAS. Šiandien atrodysite entuziastingi, kupini įdomių planų. Gerai pailsėsite ir prisirinksite šaunių įspūdžių, jeigu praktikuosite aktyvų laisvalaikį ir pakeisite aplinką. Nevenkite romantikos bei kūrybinės saviraiškos.

ŠAULYS. Šiandien nebus taip lengva realizuoti numatytus planus. Galite pasijusti persisotinę šurmulio, dėmesio. Jausite nuovargį. Klausykite savo organizmo. Saugokite sveikatą.

OŽIARAGIS. Šiandien jus domins visuomeniniai ir kultūriniai renginiai, ekskursijos. Savaitgaliui atitrūkti nuo kasdienybės gali padėti ir gera bičiulių kompanija, ir interneto platybės.

VANDENIS. Būsite linkę manyti, kad nauja yra geriau už sena. Vertindami savo jausmus, psichologinį saugumą, nepamirškite, kad ir kitiems tai svarbu. Būkite korektiški.

ŽUVYS. Iš kažkur išdygęs optimizmas, komplimentai teiks sparnus. Intriguojamo pasiūlymo galite sulaukti iš įdomaus asmens. Tikėtinas meilės nuotykis, susižavėjimas ar smagūs potyriai kelionėje.

Geros dienos!

 

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite