Angle down Atgal į straipsnį

Birželio 1-ąją lietus neišgąsdino mažųjų šiauliečių

Skaitytojų komentarai

Fizrukas dar liaupsino Šalkauskį 88.119.131.239
Per ŠTV Fizrukas dar liaupsino Šalkauskį, bet taip ir nepasakė nė vieno sakinio, kuo filosofas toks reikšmingas šiandienos Šiauliams. Gal kad suteikė jam pačiam "Nušvitimą" ?

Vakar, šiandien ir visados 88.119.131.239
Ką LIETUVIŠKAI reiškia tas „Baltic Pride“ ?

Rūtenis 172.24.6.3
Negaliu garantuoti, nes toli nuo tų reikalų, bet pagal mane tai- beldimas ne į tas duris, dolče- gabanintis , fredi merkurintis, šokoladintis arba kirilkintis.

Rūtenis 172.24.6.3
Nu tai tos čiurkšlės iš grindinio, tai viskas aišku, bet tai kaip fizrukas jas pateikia, ogi kaip kultūros revoliuciją mieste, kur viskas jomis prasideda, kur suklestės ir prasidės nauja epocha, klausiau jo sapaliojimus ir stebėjausi- kiek paplaukęs fizrukas, gal nuo lakstymo miškais ir tankmynėmis. Drebėkit vergai nužemintieji nuo kosmonauto vizijų, gal jau nebedaug beliko, gal tikėkimės kiek adekvatesnis bus burmistras sekantis.

Vakar 78.62.191.37
Nepatinka dabartinis miesto vadovas... Tai jau greitai galėsi balsuoti už laisvės partijos atstovą... Kodėl iki 2015m. Važinėjomės "Ikarus" autobusais caro laikų? Kodėl miestas buvo beveik pavirtęs į kaimą? Ką šis žmogus padarė per 8m. Kiti miesto vadovai. Skolino ir praskolino miestą,beveik iki bankroto. Ir niekam tas neįdomu buvo. Nei centriniai valdžia? Nei kam kitam. Net gerbiamieji žurnalistai nekėlė šio klausimo į viešumą. Dar kartą priminsiu. Iki 2015m. Šiauliai neteko,net 50000 žmonių,dėl neūkiško vadovų valdymo. Per 8 metus žmonių skaičius nesumažėjo dar bent 10000 žmonių. Ir tai didelis pasiekimas. Va ateis į Valdžia Laisvės partijos atstovas. Ką tada sakysi? Va dabar tai pagyvensime,kaip tikri žmonės. Laukti liko neilgai. Dar truputi kantrybės...

Rūtenis 172.24.6.3
Taip, gal ir suklydau, bet gal ir nelabai, nes prie fizruko kažkaip miesto gyventojų nepadaugėjo, bet jam buvo svarbu deklaruoti 100 000 + 1 gyventoją, kad jo alga nesumažėtu kaip iki vidutinio miesto mero algos. Nesakau, kad viskas yra blogai prie dabartinės valdžios, tikrai yra ir pozityvių dalykų, bet kad tos, visiems jau pabodusios vandens čiurkšlės, užaugins kai kam asmeninius finansinius lašinukus, nu tai tas jau akivaizdu- beveik milijonas už beveik niekalą- ar jums, Vakar, negaila tokių miesto iždo pinigų, norėčiau paklausti. Laisvės partijos man prašau nepripaišinėti, nes jie man nėra prie širdies. Norėčiau stiprios neiškrypusios, pabrėžiu- neiškrypusios, centro- kairės partijos, bet kad tokios mūsuose kaip ir nėra.

Rūtenis 172.24.6.3
Vakar- gal kartais ne Šiauliuose važinėjai IKARUS autobusais iki 2015 metų, kažką susapnavai , gal kokiuose Švenčionyse ar Visagine, pasitikrink tuometines savo koordinates kur teko važinėti, nes mano saulės mieste tokie vengrų gaminiai jau bent mažiausiai 15 metų supjaustyti ir sulydyti Marteno krosnyse Vakaruose. Kas dėl žmonių skaičiaus, tai visuose miestuose jų skaičius mažėjo, tik Vilniuje , Kaune ir Klaipėdoje didėjo ar kito labai nežymiai, o mano saulingame mieste paskutiniais metais padėtį taisė imigrantai iš Ukrainos, o dabar jau pastebiu gan pagausins ir kirgizai, taip kad neskleisk nepatikimų duomenų ir klaidinančios informacijos. Jau buvai pasitaisęs, kas čia vėl su tavimi pasidarė ,gal atkritai vasarai prasidėjus.

Rūtenis 172.24.6.3
Fizrukas užsigeidė banalaus žaisliuko- fontano ir jį gavo ir niekas net nebandė priešintis jo įgeidžių tenkinimui, visas užkardas įveikė ir visus patvarkė, netgi viešųjų pirkimų tarnybą. Taip kad už 670 tūkstančius pinigų galima būtų tikrai labai reikalingo miestui įrengti, o dabar tik visų miestų nuvalkiotą čiurkšlių iš grindinio įrenginį. Ką nori tą fizrukas ir daro ir dar darys kiek norės, nes visi dreba it epušės.
Parašykite komentarą

Prisijungę, komentaruose galėsite talpinti video, kurie susiję su straipsniu. Prisijungti

Taip pat skaitykite