Angle down Atgal

Birželį šie Zodiako ženklai sulauks didžiulių pajamų

Dėl nepalankios Veneros padėties birželį su finansais susiję reikalai klosis sunkiai. Tačiau net ir pačiu nepalankiausiu metu bus Zodiako ženklų, kuriems prognozuojamas priešingas scenarijus. Taip, bus keli laimingieji, kuriems nusišypsos laimė su pinigais.

Jautis

Jums patariama persvarstyti savo požiūrį į uždirbtus pinigus. Tada suprasite, kiek jums iš tikrųjų reikia tokios laimės, ir kokių pajamų norite. Galbūt eikvojate savo energiją stengdamasis užsidirbti dalykams, kurie jums asmeniškai nereikalingi, tačiau visuomenės laikomi būtinais sėkmingo gyvenimo atributais. Jei išgvildensite šiuos klausimus, tikėtina, kad rasite daug netinkamų išlaidų ir netinkamų prioritetų.

Jei į visa tai atsižvelgsite ir taupysite iki birželio 28 dienos, gyvenimas patvirtins jūsų išvadas ir mėnesio pabaigoje išvysite be galo gerus finansinius rezultatus.

Dvyniai

Jūsų finansinei padėčiai didelės įtakos turės Saulės užtemimas birželio 21 d. Jis atneš jums lemiamų įvykių, kurie radikaliai pakeis jūsų materialinę padėtį. Nors diena bus nervinga ir, astrologiniu požiūriu, nesėkminga finansiniams siekiams, jei kas nors ateis pas jus savaime, tai tikrai bus naudinga.

Svarbiausia – nesiimkite iniciatyvos patys. Negalėsite kontroliuoti dalykų ir jie pradės vystytis nenuspėjamai bei neaišku, kokius rezultatus lems. Neatsargiais veiksmais galite į savo gyvenimą pritraukti didelę problemą ar bent jau sukurti sunkią situaciją, kurią ilgai spręsite.

Skorpionas

Jūsų finansinei padėčiai įtakos turės Mėnulio užtemimas birželio 5 d. Ši įtaka siejama su išsiskyrimu, kažko praradimu. Todėl šią dieną reikia taupyti. Užtemimo dieną pradėti nauji dalykai bus nuostolingi.

Bet po to sunkumai ir aplinkybės, trukdančios praturtėti, praeis! Tik būkite atsargus, nepradėkite naujų projektų, neinvestuokite, nepriimkite svarbių sprendimų, bet nesipriešinkite kitokiems pokyčiams. Kad ir kas nutiktų birželio 5 d., viskas bus gerai.

Gal nuo šios dienos pradėsite grąžinti skolas ar pakeisite darbą į labiau apmokamą. O gal dienos įvykiai niekaip, iš pirmo žvilgsnio, nebus susiję su pajamomis. Tačiau po kurio laiko pamatysite, kad jūsų finansinė padėtis labai pasikeitė.

Šaulys

Nuo birželio 19 dienos Jupiterio ir Plutono jungtis paveiks jūsų finansinę padėtį. Su tuo jūs jau susidūrėte kovo pabaigoje arba balandžio pradžioje. Dabar vėl iškils klausimai, kurie tuo metu nebuvo baigti, arba turėsite dar vieną galimybę, jei ja nepasinaudojote pirmą kartą.

Tačiau šiuo laikotarpiu galite praturtėti ir labai smarkiai. Finansiniai projektai atneš daug pinigų, kurie bus gerai apgalvoti, praktiškai pagrįsti, patikimi ir jūs negausite jų atsitiktinai.

Praturtėsite, net jei neesate finansų krizių valdytojas arba iš principo nežinote, kaip užsidirbti pinigų iš krizių. Palankiausios bus birželio 19–21 d. Šiomis dienomis Marsas planetų ryšiui suteiks papildomo atspalvio ir globos aktyvius veiksmus bei ryžtingus žingsnius finansinėje srityje.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite