Angle down Atgal

Birštono gimnazijos abiturientai atvertė 12 metų rašytos knygos puslapius

Kasmet vasario pabaigoje Lietuvos mokyklų abiturientai pradeda skaičiuoti paskutines 100 dienų mokyklos suole. Vieną iš svarbiausių švenčių mokykliniais gyvenimo metais praėjusį šeštadienį minėjo ir Birštono gimnazijos XIV laidos abiturientai.

Šimtadienio šventėje abiturientai savo kūrybiškumu kasmet nustebina mokytojus, tėvus ir artimuosius. Ne išimtis ir XIV Birštono gimnazijos laidos dvyliktokai, kurie šiemet susirinkusiuosius pakvietė prisiminti visus prabėgusius metus mokykloje. Būtent čia dabar jau brandūs jaunuoliai susidūrė su pirmaisiais gyvenimiškais iššūkiais: čia jie mokėsi ir klydo, įsimylėjo, pykosi ir taikėsi, atrado ir nusivylė, liūdėjo ir džiaugėsi. Atversdami 12 reikšmingiausių puslapių iš savo mokyklinio gyvenimo knygos, kurią XIV laida pradėjo rašyti 2008 metais, savo patirtus išgyvenimus kūrybiškai ir subtiliai perteikė šimtadienio šventėje.
Renginio pradžioje prisiminimais dalijosi pradinių klasių mokytoja Jolita Simonaitytė, kuri prieš 11 metų pasitiko nedrąsius pirmokėlius.Tradiciškai dvyliktokus sveikino jaunesnieji draugai – dešimtokai ir vienuoliktokai, abiturientų auklėtojos Birutė Sinkevičienė ir Toliama Ragienė, tėvų atstovai, Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, Birštono bažnyčios klebonas Jonas Dalinevičius. „Jeigu jūs dar to nepastebėjote, tai už metų ar kelių suprasite, jog pats šauniausias ir geriausias bendrystės laikas buvo būtent tuomet, kai jūs ruošėtės mokykliniam šimtadieniui. Na, o kad taip pat optimistiškai būčiau nusiteikęs per brandos atestatų įteikimą, šiandien linkiu jums likusias 100 dienų praleisti prasmingai, išmintingai, racionaliai, kad egzaminų sesijos rezultatai leistų mums visiems džiaugtis jumis, o šiandieną mes džiaugiamės jūsų žmogiškąja branda“, – sveikindamas abiturientus sakė gimnazijos direktorius Alvydas Urbanavičius.
Rimantė Jančauskaitė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite