Angle down Atgal

Birštone paminėta Gedulo ir vilties diena

Minėdami Gedulo ir vilties dieną, kaip niekada giliai suprantame okupacijos ir karo žiaurumus. Matydami, kas vyksta Ukrainoje, regis, dar kartą išgyvename lietuvių tautos 1941 m. patirtą skausmą. Gyvuliniuose vagonuose į šaltį ir mirtį riedėjo mūsų šalies šviesuliai. Nė vieno iš jų likimas, auka nėra ir nebus pamiršti.

 

Birželio 14-ąją birštoniečiai prisijungė prie Visuotinės tylos minutės akcijos, taip pagerbdami likimus tų, kurie patyrė tremtį ir kalinimus. Ši diena visuomet išliks mūsų širdyse ir prisiminimuose.

Gedulo ir vilties dienos minėjime, J. Basanavičiaus aikštėje, dalyvavo Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, mero pavaduotojas Vytas Kederys, Administracijos direktorė Jovita Tirvienė, įstaigų vadovai, gimnazistai,  bendruomenės nariai, gyventojai. Prie partizanų paminklo buvo padėtos gėlės, uždegtos atminimo žvakutės. Renginį vedė jaunieji birštoniečiai gimnazistai, jautrias dainas dainavo Agnė Baliūnaitė.

Birštono gimnazijos moksleiviai šiai ypatingai datai atminti gamino popierines „gėles“ ir po žiedą įteikė renginio dalyviams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite