Angle down Atgal

Bibliotekos stovykloje apsilankė ir keturkojai augintiniai

Rugpjūčio 6-ąją, ketvirtąją stovyklos „Vasaros diena bibliotekoje su augintiniais“ dieną, į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialą (Tilžės g. 36) vaikai rinkosi kartu su savo mylimais augintiniais.

O jų būtą įvairiausių: ir katė, ir šunys, jūrų kiaulytės ir net naminė žiurkytė! Jaunieji stovyklautojai mielai pasakojo savo augintinių istoriją. Visų dėmesį atkreipė auksinis retriveris Leila, emocinga Kora, mielos katytės, žiurkė Mikutis, įvairiaspalvės jūrų kiaulytės. Vaikai su meile pasakojo, kaip prižiūri gyvūnus, kuo juos maitina. Mamos, atlydėjusios vaikus, papasakojo šunų atsiradimo istorijas šeimoje. Būta ir liūdnų istorijų. Štai vieną vakarą katytė Alė vakare išėjo medžioti ir negrįžo, o kalytė Kora negirdi... Pasidalinta ir savo svajonėmis – vaikai pasakojo, kokį gyvūną norėtųsi įsigyti...Ne visi stovyklautojai atsivedė savo augintinius, tad tie, kurie buvo be augintinių, stovyklos draugams parodė jų nuotraukas.

Emocingas savo augintinio pristatymas papildytas įvairiomis edukacinėmis veiklomis: augintinio piešimas ant akmenukų, lankstymas origami technika, gyvūnų atvaizdavimas delnų antspauduose. Vyresnioji bibliotekininkė Gražina Gontienė paruošė smagią viktoriną apie laukinius žvėris Kahoot programa. Visas edukacines veiklas padėjo organizuoti šaunios ir aktyvios savanorės Urtė ir Vytautė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite