Mokiniai itin aktyviai ir entuziastingai įsitraukia į STEAM edukaciją. Bibliotekos nuotr.
Angle down Atgal

Bibliotekoje STEAM edukacijoje atgimsta pasakų veikėjai

Į Šiaulių miesto Savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialą (Tilžės g. 36) susirinko Ragainės progimnazijos 1–4 klasių moksleiviai, kurie dalyvavo STEAM edukacijoje pagal lietuvių liaudies pasaką „Sigutė".

Moksleiviai išklausė pasakos, diskutavo apie veikėjos Sigutės vargus ir rūpesčius. Po to pasitelkę buityje įprastus produktus (krakmolą ir dušo želę) gamino modeliną. Tai viena iš STEAMS edukacijų ir startas į projektą „Inovatyvi laboratorija: geriau pažink literatūrinį herojų", kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

Po to vyresn. bibliotekininkės Simonos Stelmakovaitės padedami iš pasigaminto modelino kūrė pasakos „Sigutė" herojus: antelę, šuniuką, dangų, žarijas, gėles. Vaikai džiaugėsi natūraliomis priemonėmis sukūrę modeliną, pateikė daug klausimų edukatorei Simonai.

Bibliotekos lankytojai taip pat yra kviečiami domėtis liaudies pasakomis. O tai gali pradėti nuo pažinties su lėlėmis-literatūriniais herojais, kurių Lieporių filiale yra net 70!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite