Angle down Atgal

Beveik 100 kolegijos absolventų gavo diplomus

Vasario 15 d. Utenos kolegijos Bendrosios praktikos slaugos ir Socialinio darbo (Latvijos grupės) studijų programų absolventams kūrybinių industrijų centre ,,Taurapilis“ buvo įteikti aukštojo mokslo diplomai.

Iš viso diplomus gavo 97 absolventai. Sveikatos mokslų profesinio bakalauro laipsnį ir bendrosios praktikos slaugytojo kvalifikaciją šiais metais įgijo 79 Utenos kolegijos absolventai. Socialinio darbo profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir socialinio darbuotojo kvalifikacija suteikta 18 kolegijos absolventų iš Latvijos.

Renginio pradžioje absolventai mintimis dar kartą galėjo grįžti į studijų metus – paskaitas ir praktinius užsiėmimus jiems priminė šiltas ir nuotaikingas filmukas. Šventinę nuotaiką sukūrė Utenos meno mokyklos moksleivių Astos Dirmaitės, Viltės Bartuševičiūtės (fortepijono mokytoja Ingrida Dirmienė) ir Juliaus Šimelio (saksofono mokytojas Evaldas Beinoravičius) atliekami kūriniai. Akordeono melodijų pynę renginio dalyviams skyrė ir Studentų atstovybės prezidentas Domantas Mažonas.

Oficialiojoje diplomų įteikimo šventės dalyje absolventus pasveikino ir profesinių aukštumų bei tolesnių siekių linkėjo kolegijos direktorius doc. dr. Raimundas Čepukas. Direktoriaus pavaduotoja studijoms ir mokslui doc. dr. Vitalija Bartuševičienė pabrėžė šios absolventų laidos išskirtinumą. ,,Jūs gaunate diplomus Vasario 16-osios išvakarėse ir esate pirmieji atkurtos Lietuvos valstybės antrojo šimtmečio absolventai“, - sakė pavaduotoja. Seimo narys Edmundas Pupinis kartu su linkėjimais visokeriopos sėkmės įteikė simbolinę dovaną – Lietuvos nepriklausomybės akto kopiją. Optimizmo, tikėjimo savimi ir savo jėgomis linkėjo Medicinos fakulteto dekanė Zita Zajančkauskienė. Įsilieti į Utenos ligoninės darbuotojų būrį slaugytojus pakvietė direktoriaus pavaduotoja slaugai Jūratė Stankevičienė, šiltą sveikinimą latvių kalba socialiniams darbuotojams skyrė Socialinės gerovės katedros vedėja Žydra Kuprėnaitė.

Savo pasiryžimą dirbti dėl žmonių sveikatos ir vadovautis žmogiškosiomis vertybėmis Bendrosios praktikos slaugos studijų programos absolventai patvirtino duodami XXI-ojo amžiaus slaugytojo priesaiką. ,,Pagerėjusi kiekvieno žmogaus, šeimos ir bendruomenės sveikata bus mano sėkmės matas. Užuojauta, etiškumu paremta slauga bus nuolatinis mano vadovas,” - prisiekė slaugytojai.

Renginį vedė Slaugos ir burnos priežiūros katedros vedėja, Bendrosios praktikos slaugos studijų komiteto pirmininkė Danguolė Šakalytė, taip pat nepagailėjusi jautrių ir prasmingų žodžių savo buvusiems studentams.

Nuoširdi absolventų padėka, šypsenos ir gėlės už žinias bei palaikymą buvo skirtos kolegijos dėstytojams ir kitiems darbuotojams.

Karjeros ir komunikacijos skyriaus specialistė Ramutė Kavoliūnienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite