Angle down Atgal

Beržininkų kaimo gyventojai jau gali jungtis prie vandentiekio ir nuotekų surinkimo tinklų

Informuojama, kad baigti vandentiekio ir nuotekų tinklų statybos darbai Beržininkų kaime.

UAB „Gensera“ įgyvendino projektą „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros rekonstrukcija ir plėtra Joniškio rajone“ „Beržininkų kaimo vandentiekio ir nuotekų tinklų statybos darbai“.

Įgyvendinus projektą, nutiesta apie 4341 m nuotekų šalinimo ir 4313 m vandens tiekimo tinklų, pastatytos 2 nuotekų siurblinės. Pagal rangovo pateiktą garantiją, gerbūvio atstatymo darbai bus baigti šių metų pavasarį dėl statybos pabaigos termino – žiemos.

Sudaryta galimybė prie naujų nutiestų vandentiekio ir nuotekų tinklų prisijungti 65 namams (106 būstams, įskaitant daugiabučių butus). Projektas buvo finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų, Joniškio rajono savivaldybės ir UAB „Joniškio vandenys“ lėšomis. Bendra projekto suma – 747 400 Eur be PVM.

Beržininkų kaimo gyventojai jau gali jungtis prie vandentiekio ir nuotekų tinklų, prieš tai gavę prisijungimo sąlygas iš UAB „Joniškio vandenys“. Siekiant palengvinti prisijungimo procesą, bendrovės kontrolieriai aplankys visus be išimties gyventojus ir sudarys galimybę neišeinant iš namų parašyti prašymą dėl prisijungimo sąlygų išdavimo.

Tiems, kurie jau yra gavę prisijungimo sąlygas ir prisijungę prie tinklų, iš karto bus pastatyti vandens apskaitos skaitikliai ir sudaryta vartotojo sutartis. Primename, kad šio projekto išskirtinumas – visi be išimties būstai turės prisijungti prie tinklų, priešingu atveju ateityje galime sulaukti finansinių sankcijų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite