Angle down Atgal

Bendrovė „Ukmergės vandenys“ turi naują specializuotą automobilį

Bendrovė „Ukmergės vandenys“ savo turimos technikos parką papildė naujutėlaitis specializuotas automobilis „MAN“, skirtas paviršinių nuotekų sistemų priežiūrai (tinklų plovimui, užsikišimų pramušimui ir kt.).

270 tūkstančių eurų (be PVM) kainavęs pirkinys – tai dalis Ukmergės mieste vykdomo projekto pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos vieno iš prioritetų - „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemones: „Paviršinių nuotekų sistemų tvarkymas“ ir „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra, įmonių valdymo tobulinimas“.

Įgyvendinant šį projektą, numatyta suprojektuoti ir pakloti paviršinių nuotekų tinklus Ukmergės mieste Vasario 16-osios (nuo upelio iki Smetonos g.), Deltuvos (tarp Žiedo g. ir Sodų g.), A. Smetonos (tarp Deltuvos g. ir Vasario 16-osios g.), Paupio (tarp Vilniaus g. ir Piliakalnio g.) ir Vilniaus (atkarpa nuo Aklosios g. iki Trakų g.) gatvėse.

Numatyta įrengti naujus paviršinius nuotekų tinklus (bendras ilgis 2,51 km.), rekonstruoti vandentiekio ir nuotekų tinklus (bendras ilgis 4,46 km) bei pastatyti paviršinių nuotekų valymo įrenginius ( 1 vnt.). Visi šie darbai kainuos 2 450 246 Eur.

Projekto tikslas – pagerinti paviršinių nuotekų surinkimą nuo gyvenamųjų teritorijų, siekiant sumažinti užtvindymo paviršinėmis nuotekomis riziką ir neigiamą poveikį aplinkai bei ekonomikai ir didinti teikiamų paslaugų kokybę, prieinamumą ir sistemų efektyvumą Ukmergės mieste.

Kovo mėnesį bendrovės „Ukmergės vandenys“ direktorius Rimas Arlinskas su Vilniaus bendrovės „Statovita“ direktoriumi Edmundu Marozu pasirašė minėtame projekte numatytų darbų darbų rangos sutartį.

Darbus numatoma pradėti šių metų liepos mėnesį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite