Autorės nuotraukos
Angle down Atgal

Bendradarbiavimas per sportą

Penktadienio pavakarę rajono savivaldybės kolektyvas Bauskės mero Arnoldo Jatnieko kvietimu dalyvavo savivaldybių sporto žaidynėse. Vienoje iš Bauskės mokyklų sporto salių susitiko komandos iš Vecumniekų, Rundalės, Iecavos, Biržų, Pakruojo ir, aišku, Bauskės savivaldybių. Sportininkus pasveikino atvykę rajonų merai ir administracijų direktoriai, pademonstruoti „namų darbai“ – smagūs savivaldybių prisistatymai.

Nuvykusiems į varžybas jėgas teko išbandyti įvairiose estafetėse, taiklumo, pusiausvyros laikymo, šuolių į tolį ir kitose rungtyse. Susumavus rezultatus, pakruojiečiai namo išsivežė dvi pirmųjų vietų, ir dvi trečiųjų vietų taures. O bendroje įskaitoje Pakruojo rajono savivaldybės komanda įvertinta 2-ąja vieta. Džiugu, kad kitos komandos įvertino pakruojiečių prisistatymą, kuris taip pat įvertintas apdovanojimu.

Po sportinių rungčių Bauskės meras pakvietė apžiūrėti tik šiemet renovuoti baigtą, modernią sporto bazę. Apdovanojimų vakare laikas skirtas ne tik prizų atsiėmimui, bet ir pabendravimui su kolegomis iš kitų savivaldybių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite