Angle down Atgal

Be žinios dingo administracijos direktorius A. Remeikis: policija prašo visuomenės pagalbos

Pirmadienį be žinios dingus Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriui, prašoma visuomenės pagalbos.

„Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Audriaus Remeikio (g. 1969 m.).

Vyras vasario 22 d. apie 6 val. 30 min., iš namų Taikos g., Utenoje, išėjo į parką pasivaikščioti ir dingo be žinios. Vyras iki šiol į namus negrįžo, jo buvimo vieta nežinoma.

Asmenis, galinčius suteikti informacijos apie dingusį asmenį ar apie dingusiojo buvimo vietą, prašome pranešti Utenos aps. VPK Veiklos skyriaus vyriausiajai tyrėjai Rimantei Navikienei mob. tel. +370 686 13783 ar el. paštu rimante.navikiene@policija.lt arba skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112“, – skelbiama policijos išplatintame pranešime.

A. Remeikis Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas pradėjo eiti 2019-aisiais, prieš tai 11 metų dirbo Vyžuonų seniūnu.

Utenos rajono savivaldybės administracija antradienį pranešė, jog pastaruoju metu A. Remeikis dėl ligos turėjo nedarbingumą.

Utenos apskrities policijos atstovė Asta Šuminienė BNS informavo, kad antradienį perpiet pareigūnai ketina pradėti vykdyti paieškas numanomoje dingimo vietoje. 

„Pirmą valandą pradedamos paieškos su gyvais žmonėmis – policijos rėmėjais, Utenos savivaldybės bendruomene“, – sakė policijos atstovė. 

Anot jos, A. Remeikis dingo po to, kai išėjo pasivaikščioti į Aukštakalnio parką, tai jis darydavo kiekvieną rytą. 

Policija prieš pradedant paieškas taip pat apklausė dingusiojo artimuosius ir kitus informacijos galinčius turėti žmones. 

„Tiriamos įvairios versijos, bet reikšmingų detalių kol kas neturime“, – teigė A. Šuminienė. 

Prie dingusiojo paieškos kviečiami jungtis ir Utenos gyventojai. Antradienį, 13 val., uteniškiai kviečiami rinktis prie PC „Norfa“, Kupiškio g. 54.

‼Prašome visuomenės pagalbos ieškant dingusio be žinios Audriaus Remeikio‼ ☑Utenos apskrities vyriausiojo policijos...

Posted by Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas on 2021 m. vasario 23 d., antradienis
comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite