Angle down Atgal

Baudžiamoji byla dėl Čiužiakampio kaime sulaikyto narkotikus gabenusio gyventojo perduota teismui

Atlikus ikiteisminį tyrimą ikiteisminio tyrimo byloje dėl narkotinių medžiagų laikymo, kuriam vadovavo Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus prokurorai, byla perduota teismui teisminiam nagrinėjimui.

2019 m. gruodžio 27 d., Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai policinės priemonės metu Šalčininkų rajone, Gerviškių seniūnijoje, Čiužiakampio kaime sulaikė vietos gyventoją, automobilyje gabenusi 25 vnt. polietileninių pakelių su baltos spalvos milteliais ir augalinės kilmės žalios spalvos medžiaga, kaip įtariama narkotinės medžiagos. Įvykio vietoje buvo sulaikytas vietos gyventojas, gim 1982 m., kuris buvo sulaikytas ir patalpintas į Vilniaus apskrities policijos komisariato areštinę.

Ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti atliko Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai.

Įstatymas, tam, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines medžiagas neturėdamas tikslo jas parduoti ar kitaip platinti, numato baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki dvejų metų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite