Angle down Atgal

Barz­dos prie­žiū­ros tai­syk­lės

Dau­ge­lis vy­rų gal­būt ne­ži­no, ko­kiais pro­duk­tais ir prie­mo­nė­mis rei­kė­tų pa­pil­dy­ti sa­vo gro­žio bei ge­ros sa­vi­jau­tos ru­ti­ną. Skir­tin­gi pro­duk­tai tu­ri sa­vo pa­skir­tį – pa­gal tai juos ir nau­do­ki­te.
 

Jeigu realybėje vyrai praranda entuziazmą, vos tik kalba pasisuka apie jų kūno grožį, tai pašnekesiai apie barzdą iškart suteikia daugiau energijos. Barzda yra puikus daugelio vyrų aksesuaras, tačiau, norint džiaugtis šia grožybe, reikia ją tinkamai prižiūrėti.

Barzdos priežiūra turėtų prasidėti nuo reguliaraus jos išplovimo. Kaip ir plaukuose, barzdos plaukeliuose kaupiasi dulkių, pleiskanų bei įvairių maisto ir gėrimų likučių, dėl to būtina naudoti barzdai skirtą šampūną, barzdą plauti kas dvi arba tris dienas. Po plovimo barzdą reikia gerai, tačiau švelniai nusausinti rankšluosčiu, kad nepažeistumėte plaukelių.

Tam, kad barzda trauktų praeivių dėmesį, reguliariai ją formuokite. Kiekvieną savaitę apsilankykite profesionaliame barzdaskučių salone arba pats į rankas paimkite elektrinę skutimosi mašinėlę bei žirkles.

Dar vienas vešlios barzdos garantas – tai aliejus, kuris praturtina barzdos odą ir plaukelius apsaugančiomis ir augimą skatinančiomis medžiagomis. Naudojant aliejų, taip pat džiaugsitės švelnesniais barzdos plaukeliais, juos bus lengviau prižiūrėti, o kvapnūs aliejai dar ir užtikrins malonų aromatą.

Barzda visuomet atrodys geriausios formos ir tuomet, jeigu kiekvieną rytą ją palepinsite natūraliu barzdos balzamu – jis sukuria nematomą apsauginį sluoksnį bei apsaugo nuo išsausėjimo bei lūžinėjimo.

Parengta pagal pranešimą spaudai

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite