Angle down Atgal

Baldų idėjos: viena detalė gali pakeisti visą svetainę

Svajojantiems apie svetainės atnaujinimą, visada kyla dilema dėl išlaidų – kiek lėšų galiu paskirti naujam dizainui? Ir visai nesvarbu, kokį biudžetą turite, kiekvienas nori išsisukti protingai ir neišleisti per daug. O jeigu pasakytume, kad svetainei naujų vėjų įpūsti galima pakeistus vos vieną baldą? Nuostabu, tiesa? Tereikia išsirinkti detalę, kuri taps dėmesio centru.

Svetainės akcentu gali tapti krėslas. Būdami drąsūs ir rinkdamiesi baldą su kontrastuojančiomis spalvomis, suteiksite kambariui išskirtinį įvaizdį. Naujas krėslas gali stovėti šalia sofos, o juos abu gali puošti tokios pačios dekoratyvinės pagalvėlės, kurios suteiks visam komplektui vientisumo neatimant fotelio įnešto unikalumo.

Išskirtinis žurnalinis staliukas. Jeigu jūsų svetainės komplektas yra vientisas ir jokia detalė nekrenta į akis, kodėl gi nepasirinkus kavos staliuko kaip pagrindinio akcento? Rinkitės staliukus, pagamintus iš netikėtų medžiagų, pavyzdžiui, akmens. Masyvus, unikalaus dizaino baldas iš karto patrauks svečių dėmesį.

Dažnai pamirštami meno kūriniai. Svetainė gali tapti tarsi nauja į interjerą įtraukus skoningo meno. Puoškite sienas iliustracijomis bei paveikslais, kurių spalvos papildo svetainės spalvų paletę arba eikite drąsesniu keliu ir rinkitės kontrastingas spalvas dramatiškam efektui išgauti.

Nenumokite ranka į dekoratyvinius baldus, statulėles ir kitus aksesuarus – jie iš esmės pakeičia iš pažiūros nuobodų svetainės interjerą.

Užuolaidos gali būti tvirtas pareiškimas svetainėje. Ši detalė dažniausiai būda puikiai matoma, nes užima kone visą sieną (arba dvi). Užuolaidos pasirinkimas gali nulemti visą svetainės dizaino nuotaiką akimirksniu. Permatomos, šviesios dieninės užuolaidos ir daugiau charakterio turinčios tamsinančios užuolaidos – pasirinkimas jūsų rankose.

Kambario akcentu gali būti bet koks baldas, tereikia lašelio kūrybos ir išėjimo iš komforto zonos. O kas suteikia daugiau pasirinkimo laisvės nei baldai internetu? Unikalūs baldai ir idėjos tiesiog plauks pas jus.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite