Angle down Atgal

Balandžio 9-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio devintoji, ketvirtadienis – 100-oji metų diena (ketvirtoji 15-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 266 dienos.

Prasideda Didžioji savaitė – paskutinė savaitė prieš Velykas. Visos Didžiosios savaitės dienos įvardijamos Didžiosiomis, nes prisimenami didieji bažnyčios įvykiai.

Didysis ketvirtadienis – pirmoji reikšmingiausia Didžiosios savaitės diena, vadintas dar „Čystuoju ketvirtadieniu“. Šią dieną buvo tvarkomos sodybos, sodai, namai, krečiami kaminai, iš trobų išnešama visa, kas nereikalinga. Nuo Didžiojo ketvirtadienio iki Didžiojo šeštadienio nuo varpų nutilimo iki suskambėjimo laikytasi beveik visiško pasninko.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aurimas, Dalė, Dalia, Dalija, Dalius, Maja, Milnoras, Milotas, Miltara, Miltaras, Miltarė, Kleopas, Rasa, Valtrūda;

rytoj: Agna, Apolonijus, Hilda, Margarita, Mintautas, Mintautė, Palė, Polė, Polina;

poryt: Daugvilė, Eigmantas, Eigmantė, Eigmina, Eigminas, Eigminė, Eigminta, Eigmintas, Leonas, Vykintam Vykintas, Vykintė, Stanislovas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.32, leidžiasi 20.10. Dienos ilgumas – 13.38.

Šiandien – antroji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Avino ženkle.

************

Protingos mintys:

„Stenkimės, kad mūsų gyvenimas būtų geras, tada ir laikai bus geri. Mes kuriame laikus; kokie mes esame patys, tokie yra ir laikai“ (Šv. Augustinas).

*************

Astrologinė prognozė balandžio 9-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Galite negauti to, ką vylėtės jau beveik turį savo rankose. Nepalanku lįsti į skolas, nesaikingai išlaidauti. Kantriai dirbkite ką galite ir stenkitės išlikti ramūs. Būkite atidesni mylimiems žmonėms, draugams.

JAUTIS. Ši diena panardins jus į svetimus rūpesčius. Daug kam reikės jūsų patarimo, pagalbos. Tačiau dar daugiau sulauksite kritikos, nemalonių pastabų. Kai kurie santykiai, sutartys be aiškios priežasties gali nutrūkti.

DVYNIAI. Šiandien užsiimkite tuo, ką iš tikrųjų sugebate ir privalote padaryti. Jeigu įmanoma, atsiribokite nuo to, ko negalite nei pakeisti, nei kaip nors paveikti. Nenumokite ranka į sveikatos sutrikimus. Saugokitės traumų.

VĖŽYS. Šiandien daug kas priklausys nuo aplinkybių ir kitų žmonių. Galite būti įvelti į nesusipratimus. Visgi laukia ir malonių dalykų. Kai kurie pokalbiai bus naudingi.

LIŪTAS. Šiandien pasistenkite nepriekaištingai atlikti tai, ką esate pažadėję, nes bus lengva prarasti kitų pasitikėjimą. Reikėtų atsargiau elgtis su elektra, kompiuteriais, kita technika.

MERGELĖ. Rytas gali būti kiek nervingas, galbūt dėl eismo dalyvių neatsakingo elgesio, būtinybės šalinti techninius gedimus arba dėl nerimą keliančios informacijos iš žiniasklaidos, giminių ir kt.

SVARSTYKLĖS. Šios dienos nekeiksite, jeigu susilaikysite nuo išlaidavimo manijos. Kitu atveju, rizikuosite prisipirkti per daug ir likti tuščiomis kišenėmis. Pasisaugokite infekcijų, traumų.

SKORPIONAS. Santykiai su aplinkiniais bus neharmoningi. Stigs tarpusavio pasitikėjimo, geranoriškumo. Venkite aiškintis partnerystės ir kitokius santykius, pavyduliauti.

ŠAULYS. Reikėtų atkreipti didesnį dėmesį į savo trūkumus ir veiklos spragas kol dar nesulaukėte nemalonių pastabų. Labiau įsigilinkite į tai, ką ketinate kitiems pranešti – ar tai iš tiesų būtina ir moralu. Neliežuvaukite.

OŽIARAGIS. Nusimato socialinė, visuomeninė veikla. Tik nesitikėkite iš to apčiuopiamos naudos ir pagyrų. Nepasiduokite lengvabūdiškoms pagundoms, neišlaidaukite.

VANDENIS. Nors bendras dienos fonas gana neblogas, kai kuriuos iš jūsų šis rytas gali sukrėsti kažkokiais netikėtumais, nenumatytais reikalų posūkiais ar keistais įvykiais.

ŽUVYS. Tikėtini pasikeitimai, susiję su jūsų pažiūromis, veiklos, studijų planais. Venkite tarpininkauti, daug žadėti. Prasta diena interviu teikimui, logistikai, kelionei. Atsargiai kelyje. Galvokite, ką sakote, komentuojate.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite