Angle down Atgal

Balandžio 29-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 29-oji – Tarptautinė šokio diena. Tarptautinė cheminio karo aukų atminimo diena.

Tarptautinė šokio diena švenčiama nuo 1982 metų UNESCO sprendimu. Ji sutapatinta su prancūzų baletmeisterio Žano Žoržo Noverio gimtadieniu. Ž. Ž. Noveris (1727-1810 m.) buvo žymus choreografinio meno reformatorius ir teoretikas, „šiuolaikinio baleto tėvas“.

2005 m. lapkričio 11 d. vykusioje konferencijoje balandžio 29-oji buvo paskelbta Tarptautine cheminio karo aukų atminimo diena. Ši diena pasirinkta neatsitiktinai – 1997 m. balandžio 29 d. įsigaliojo Cheminių ginklų draudimo konvencija. Ši diena skirta atkreipti dėmesį į cheminių ginklų grėsmę, skatinti taiką ir saugumą.

Balandžio dvidešimt devintoji, trečiadienis – 120-oji metų diena (trečioji 18-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 246 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Algirdas, Augustinas, Geidutė, Geidutis, Geidvilas, Geidvilė, Indraja, Indrajas, Indrė, Padravas, Rita;

rytoj: Marijonas, Skaudmina, Skaudminas, Skaudminė, Skaudvilas, Skaudvilė, Sofija, Vaišmantas, Vaišmantė, Virbutas;

poryt: Gražina, Vidmantas, Vidmantė, Zigmantas, Zigmas, Žilvinas, Žilvinė, Žygimantas.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.45, leidžiasi 20.48. Dienos ilgumas – 15.03.

Šiandien – septintoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Jaučio ženkle.

*************

Protingos mintys:

„Kai jauti liūdesį, ieškok išgijimo darbuose“ (A. Linkolnas).

***************

Astrologinė prognozė balandžio 29-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Šiandien nepatartina imtis neapgalvotų darbų, impulsyviai ir neįprastai elgtis. Tačiau neatidėliokite tų keblių pokalbių, kurie yra neišvengiami. Nors ir nemalonu, išgirsite nemažai tiesos.

JAUTIS. Netikėtai gauta informacija gali sukelti daug minčių ir abejonių. Net probėgšmiais mesta užuomina, pastaba gali būti tarsi perspėjantis signalas. Veikiausiai neišvengsite ir kritikos.

DVYNIAI. Galimi įvykiai, sprendimai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, tiekimu ar pan. Labai svarbu gerai suvokti suinteresuotų asmenų ir savo interesus – jie gali būti pernelyg skirtingi.

VĖŽYS. Tikriausiai neišvengsite ambicijų, sudirgusių emocijų. Labiausiai iš pusiausvyros ves kritiniai kitų žmonių pastebėjimai, jų nepritarimas jūsų nuomonei ar norams.

LIŪTAS. Galite turėti reikalų su labdara, socialine, sveikatos apsauga. Galbūt baiminsitės, kad į viešumą gali iškilti kažkokios paslaptys, aplaidumo padariniai ar nelegalūs darbeliai. Šiandien naudingiau patylėti ir užimti stebėtojo poziciją.

MERGELĖ. Bendraukite, domėkitės aplinkinių, o ypač savo atžalų nuotaikomis ir reikalais. Kontroliuokite vaikus, kad šie neprikrėstų eibių. Stenkitės atsispirti abejotinoms pagundoms.

SVARSTYKLĖS. Privalote sutvarkyti būtiniausius reikalus, kad ir kaip nesinorėtų. Venkite konfliktuoti su aplinkiniais. Regis, visą dieną būsite neramūs, nerasite vietos. Pasisaugokite vagių, sukčių, infekcijų.

SKORPIONAS. Šiandien į savo moralę, tikslus gali tekti pažvelgti kitu aspektu. Galbūt nepažįstamo žmogaus replika atskleis nesuvoktą tiesą. Nors ir nemalonu, turėsite ją pripažinti. Bus rūpesčių, jei turite planų išvykti į užsienį arba iš jo grįžti.

ŠAULYS. Diena bus emociškai įtempta. Žmonės, kuriems esate įsipareigoję ar skolingi, tiesiogiai arba netiesiogiai reikalaus to, kas jiems priklauso. Jei tvarkysite dokumentus, būkite itin atidūs.

OŽIARAGIS. Gana nerami diena. Labiau norėsis visus kritikuoti arba guostis, nei pasikliauti savo jėgomis bei galva. Tuo metu iš jūsų gali būti pareikalauta atsakomybės, pasiaiškinimų už kažkokius poelgius ar pan.

VANDENIS. Šiandieną nesitikėkite atsipalaidavimo. Regis, kažkas ims baksnoti pirštu į nepadarytus darbus arba jūsų ydas, silpnybes. Gali tekti susirūpinti higiena, įvaizdžiu. Gali sukelti nerimo sutrikusi sveikata.

ŽUVYS. Tikriausiai ieškosite galimybių pasidžiaugti gyvenimo malonumais. Tačiau dėl lengvabūdiško poelgio galite pakliūti į keblią situaciją. Gali pasirodyti, kad nesiseka kitų žmonių vedžioti už nosies.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite