Angle down Atgal

Balandžio 28-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 28-oji – Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena.

Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena paskelbta Tarptautinės darbo organizacijos (TDO) iniciatyva. Jos minėjimo tikslas – visame pasaulyje skatinti kurti saugias, sveikas ir tinkamas darbo sąlygas. Tarptautinė darbo organizacija pirmąkart šią dieną minėjo 2001 metais.

Balandžio dvidešimt aštuntoji, antradienis – 119-oji metų diena (antroji 18-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 247 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Rimgailas, Rimgailė, Valerija, Valė, Vygandas, Vygandė, Vyganta, Vygantas, Vygantė, Vygas, Vytolis, Vytuolis;

rytoj: Algirdas, Augustinas, Geidutė, Geidutis, Geidvilas, Geidvilė, Indraja, Indrajas, Indrė, Padravas, Rita;

poryt: Marijonas, Skaudmina, Skaudminas, Skaudminė, Skaudvilas, Skaudvilė, Sofija, Vaišmantas, Vaišmantė, Virbutas.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.47, leidžiasi 20.46. Dienos ilgumas – 14.59.

Šiandien – šeštoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Jaučio ženkle.

*************

Protingos mintys:

„Kai jauti liūdesį, ieškok išgijimo darbuose“ (A. Linkolnas).

***************

Astrologinė prognozė balandžio 28-ajai, antradieniui

AVINAS. Jūsų pagalbos gali prireikti tėvams arba patys kviesitės į pagalbą pastaruosius. Nors išoriškai galite atrodyti ramūs, jūsų viduje kunkuliuos nerimo versmė. Tai gali būti reakcija į tebeaugančią įtampą aplink jus.

JAUTIS. Regis, aktyviai bendrausite, susirašinėsite su giminaičiais, senais bičiuliais. Galbūt jie kreipsis į jus patarimo. Kaupkite įvairią informaciją – ji gali labai praversti.

DVYNIAI. Jėgų nėra tiek daug, kad galėtumėte griebtis naujų užmojų. Visgi pravartu tvarkyti būsto, šeimos narių reikalus, vienaip ar kitaip atsinaujinti, žinoma, pagal realias galimybes.

VĖŽYS. Jums atrodys, kad nespėjate atlikti kai kurių darbų arba nelabai sekasi, susiduriate su išorinėmis kliūtimis. Tereikia pozityvumo ir nepabijoti kreiptis pagalbos į draugiškus asmenis.

LIŪTAS. Ši diena nėra palanki aktyviai veiklai ir labiau dvelkia tuščiomis iliuzijomis nei realiais laimėjimais. Leiskite sau pailsėti, pasvajoti, tačiau nepainiokite tikrovės su fantazijomis. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

MERGELĖ. Visą dieną intensyviai bendrausite. Sulauksite ausį glostančių pažadų, naudingų patarimų. Kita vertus, sunkumų gali sukelti vaikai, jų poreikiai ir jūsų atsakomybė už vaikų elgesį.

SVARSTYKLĖS. Tikėtinas tam tikras psichologinis išbandymas. Tačiau puikiai suprasite, ką turite daryti, kad situacija pasitaisytų. Kantrybė padės jums siekti tikslo.

SKORPIONAS. Regis, labiau gilinsitės į save, nerimausite dėl ateities, kritiškai vertinsite savo žinias bei sugebėjimus. Staiga gali atsirasti netikėtų poreikių ir troškimų. Tačiau tuoj pat jų neįgyvendinsit, tad viskas priklausys nuo ilgalaikio pasiryžimo.

ŠAULYS. Galite bendrauti su žmogumi, kuris mėgins jus išnaudoti arba siūlys jausmus, į kuriuos nesate apsisprendę atsakyti. Gali būti gundymų prisidėti prie svetimų planų.

OŽIARAGIS. Jums gali pasisekti, jeigu internete ieškote kontaktų su reikalingais žmonėmis, sprendžiate mokslo klausimus. Nusimato vertinga informacija, neblogi studijų ir neseniai atlikto protinio darbo rezultatai.

VANDENIS. Pravartu tvarkyti ūkinius reikalus, internete ieškotis darbo. Kolega ar draugas gali pateikti įdomų pasiūlymą. Didesnį dėmesį derėtų skirti sveikatos bei grožio profilaktikai, augintiniams.

ŽUVYS. Noriai ir gana sklandžiai bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis, vaikais, mylimaisiais. Galite susidomėti neįprasta veikla, kūrybinės saviraiškos galimybe.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite