Angle down Atgal

Balandžio 27-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 27-oji – Pasaulinė grafinio dizaino diena. Medicinos darbuotojų diena.

Balandžio 27 d. švenčiama Grafinio dizaino diena. Ji pradėta švęsti nuo 1995 m. Pasaulinės grafinio dizaino asociacijos (www.icograda.org) iniciatyva. Tai profesinė grafikos dizainerių šventė.

Balandžio dvidešimt septintoji, pirmadienis – 118-oji metų diena (pirmoji 18-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 248 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Anastazas, Aušra, Aušrė, Aušrinė, Aušrius, Aušrys, Gotarta, Gotartas, Gotartė, Gotautas, Gotautė, Sidona, Zita, Žydrė;

rytoj: Rimgailas, Rimgailė, Valerija, Valė, Vygandas, Vygandė, Vyganta, Vygantas, Vygantė, Vygas, Vytolis, Vytuolis;

poryt: Algirdas, Augustinas, Geidutė, Geidutis, Geidvilas, Geidvilė, Indraja, Indrajas, Indrė, Padravas, Rita.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.50, leidžiasi 20.45. Dienos ilgumas – 14.55.

Šiandien – penktoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Jaučio ženkle.

*************

Protingos mintys:

„Palaikyti gerą sveikatą yra pareiga, kitaip mes nesugebėsime palaikyti stiprių ir švarių minčių“ (Buda).

***************

Astrologinė prognozė balandžio 27-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Tikriausiai teks pasiraitoti rankoves ir pasmailinti liežuvį. Pašnekovus galite nustebinti savo pastebėjimais, komentarais. Galbūt gauta informacija išsklaidys tvyrojusią miglą.

JAUTIS. Šiandien savo pastangomis galite šiek tiek užsidirbti, tačiau ir išlaidų padaugės. Bet kuriuo atveju, pinigų, turto temos šiandien jums bus itin svarbios. Galite spręsti klausimą dėl stambaus pirkinio.

DVYNIAI. Asmeninis gyvenimas nežada pakitimų, jei nesileisite į abejotinus nuotykius. Galite pajusti didelį nuovargį, negalavimą arba teks pasirūpinti pagyvenusiu asmeniu, apleistu reikalu ar pan.

VĖŽYS. Norint pasiekti tikslą, gali tekti kažko atsisakyti arba labiau įsigilinti į aktualų klausimą, veikti užuolankomis. Beje, galite nepastebėti, kad už jūsų nugaros suaktyvėjo slapti priešai. Nesivelkite į intrigas.

LIŪTAS. Diena gali būti labai produktyvi, jei rimtai stengsitės. Darykite gerus darbus, padėkite, kam galite, tačiau nelaukite nei padėkos, nei liaupsių. Saugokitės infekcijų.

MERGELĖ. Būsite nusiteikę tvarkyti nuosavybės ir pinigų reikalus, aiškintis dėl kainų ir palūkanų. Jeigu aktualu, internetu pabendraukite su specialistais, galinčiais patarti, pakonsultuoti.

SVARSTYKLĖS. Tikėtinas intelektinis pakilimas, augantis noras ir sugebėjimas planuoti, sisteminti, apibendrinti. Galbūt internetu teks bendrauti su dėstytojais, mokslininkais, politikais ar užsieniečiais.

SKORPIONAS. Kai kurie verslo ar finansų reikalai, susitarimai kels rūpesčių. Labai svarbu rimtai susikaupti ir tuoj pat susidoroti su iškilusiais sunkumais. Pasistenkite, kad tvarkingi būtų dokumentai.

ŠAULYS. Tikriausiai aiškinsitės santykius su tais, kurie neduoda jums ramybės ir kaišioja nosį į jūsų asmeninius ar verslo reikalus. Išlaikykite taktą, diplomatiją – nesubtilumas, familiarumas ne padės, o pakenks.

OŽIARAGIS. Šiandien problemų gali kilti dėl jūsų ambicijų ar užsispyrimo. Tai skatins nemalonius debatus. Tikriausiai teks atkreipti dėmesį į savo ar šeimos nario sveikatą. Saugokitės traumų.

VANDENIS. Nesunkiai susitvarkysite su išsikeltomis užduotimis, nestokosite idėjų. Gera diena kūrybai, menui. Galbūt teks griežčiau auklėti vaikus, kalbėtis su jais apie moralę, atsakomybę.

ŽUVYS. Jums nestigs sumanumo, ypač ieškant reikalingos informacijos. Tikriausiai rūpės ir artimų žmonių, giminaičių problemos. Mėginsite padėti jas spręsti. Tačiau kitiems neatrodys, kad labai stengiatės, tad sulauksite priekaištų.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite