Angle down Atgal

Balandžio 14-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio keturioliktoji, ketvirtadienis – 104-oji metų diena (ketvirtoji 15-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 261 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Justina, Justinas, Vaišvydas, Vaišvydė, Vaiva, Valerijonas, Visvaldas;

rytoj: Anastazija, Anastazijus, Gema, Liudvina, Modesta, Modestas, Vaidotas, Vaidotė, Vilnius;

poryt: Algedė, Benedikta, Benediktas, Giedrė, Giedrius, Gražvyda, Gražvydas, Kalikstas, Ūdrys.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.22, leidžiasi 20.18. Dienos ilgumas – 13.56.

Šiandien – paskutinė Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Avino ženkle.

************

Protingos mintys:

„Didelio žmogaus skaisčią širdį vienatvė dar labiau nuskaidrina, o kieta mažo žmogaus širdis vienatvėje pasidaro dar šiurkštesnė“ (E. Hemingvejus).

*************

Astrologinė prognozė balandžio 14-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Reikės pasistengti laiku atlikti suplanuotus darbus. Būsite linkę skirti lėšų asmeninio ar profesinio įvaizdžio tobulinimui bei šventiniams pasiruošimams. Sukelti nerimo gali kai kurie sveikatos sutrikimo simptomai.

JAUTIS. Šiandien gerai pasirodyti jums padės kūrybiškas požiūris ir nuoširdžiai rodomas dėmesys, subtilus humoras. Tik pasistenkite atsispirti abejotinoms pagundoms ir labiau prižiūrėkite savo atžalas.

DVYNIAI. Gana nerami diena. Nesitikėkite jaukaus atsipalaidavimo, nes kas nors būtinai pabaksnos pirštu į nepadarytus darbus arba į jūsų silpnybes. Neprovokuokite apkalbų, intrigų.

VĖŽYS. Įvykę susitikimai, gauta informacija gali būti reikšmingi, todėl nieko nepraleiskite pro ausis. Iš jūsų gali būti pareikalauta atviresnės pozicijos, nuomonės išsakymo ar pan.

LIŪTAS. Galimi įvykiai, sprendimai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, tiekimu, prekyba. Verslo partneriai gali gundyti jus investuoti į naują veiklą. Tai vers abejoti, nerimauti. Stenkitės labiau sukonkretinti planus, tikslus.

MERGELĖ. Šiandien dominantis žmogus elgsis gana neprognozuojamai ir jums bus nelengva suprasti jo elgesio motyvus. Regis, gerą nuotaiką turėsite susikurti patys. Kaupkite pozityvią energiją, pasidžiaukite tuo, ką turite.

SVARSTYKLĖS. Tuščių iliuzijų diena. Lengva ir patiems apsigauti, ir kitus suklaidinti. Tikriausiai ką nors lankysite ligoninėje ar kitoje izoliacijos vietoje. Pasistenkite neįkyrėti tiems, kuriems jūsų draugija nelabai reikalinga.

SKORPIONAS. Bet kokioje veikloje, kurios šiandien imsitės, būsite aktyvūs, kūrybingi. Tikriausiai pavyks padaryti norimą įspūdį ir neatsiginsite norinčių su jumis pabendrauti.

ŠAULYS. Diena pralėks tvarkant įvairius reikalus. Valios, energijos ir užsispyrimo turėtų padaugėti. Ypač uoliai dirbsite, jeigu jusite jus stebintį svarbaus asmens žvilgsnį.

OŽIARAGIS. Svarbi diena tiems, kurie laiko egzaminą, turi planų išvykti į užsienį arba imtis bendro projekto su užsieniečiais. Visgi netikėti įvykiai gali priversti jus koreguoti planus.

VANDENIS. Diena bus emociškai įtempta. Žmonės, kuriems esate įsipareigoję arba skolingi, tikriausiai pageidaus to, kas jiems priklauso. Galbūt bus pareikalauta finansinės ataskaitos, sąmatos ar pan.

ŽUVYS. Regis, nerimą jums kels konkurentų, oponentų elgesys, jų reikalavimai. Jums atrodys, kad kiti džiaugiasi dėl jūsų nesėkmių arba jus klaidina. Visur remkitės sveiku protu, o ne ambicijomis. Venkite svaigalų.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite