Angle down Atgal

Balandžio 1-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 1-oji – Juokų, arba melagių diena. Pasaulinė paukščių diena.

Balandžio 1-ąją – Juokų arba melagių dieną, tiesiog būtina pokštauti, ką nors nepiktai apgauti. Jeigu pokštas pavyks, prasidedantys pavasario darbai bus sėkmingi. Senovėje šią dieną kaimynai lankydavosi vieni pas kitus, žiūrėjo, ar pasiruošė sėjai. Apsileidėlius ir tinginius išjuokdavo: radę ne vietoj žagrę ar akėčias užkeldavo jas ant stogo, noragus nunešdavo į mišką, ratus įmesdavo į tvenkinį. Moterys keisdavosi daržovių sėklomis, vaikai žaisdavo „gyva-žalia“.

1906 m. šią dieną buvo pasirašyta Tarptautinė paukščių apsaugos konvencija. Šią dieną visame pasaulyje skatinama susipažinti su nykstančiais paukščiais, kelti inkilus. Lietuvoje ši šventė dažniausiai paminima kovo pabaigoje.

Balandžio pirmoji, trečiadienis – 92-oji metų diena (trečioji 14-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 274 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Dainora, Rindauga, Rindaugas, Ringailė, Ringailas, Ringauda, Ringaudas, Rinkanta, Rinkantas, Rinkantė, Sandrina, Teodora, Teodoras;

rytoj: Elona, Jostara, Jostaras, Jostarė, Jostarta, Jostartas, Jostartė, Jostautas, Jostautė, Minalgas, Minalgė, Pranciškus, Žygintas;

poryt: Kristijonas, Ričardas, Rikardas, Saudarga, Saudargas, Saudargė, Saudravas, Saudravė, Saugailas, Saugailė, Vytenė, Vytenis.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.52, leidžiasi 19.55. Dienos ilgumas – 13.03.

Šiandien – pirmoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Avino ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Sveikata yra tokia pat užkrečiama, kaip ir ligos“ (R. Rolanas).

**************

Astrologinė prognozė balandžio 1-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Jeigu stengsitės atsiriboti ir elgsitės savanaudiškai, jūsų nesupras artimieji. Gerai būtų, jei su namiškiais pavyktų ramiai ir draugiškai išsiaiškinti nesutarimus, kurie ilgai nedavė ramybės. Gana palanku imtis ūkinių darbų, apsitvarkyti namus.

JAUTIS. Nusimato intensyvus bendravimas su įvairiais žmonėmis. Aktualūs bus su žiniasklaida, prekyba, reklama susiję reikalai. Gali būti, kad susidursite su kliūtimis dėl transporto ar ryšių sutrikimų.

DVYNIAI. Regis, teks skirti daugiau dėmesio nuosavybės ir verslo reikalams. Stenkitės susikurti tvirtesnį materialinį pagrindą, labiau įsitvirtinti darbe. Galimas neprognozuotas įvykis.

VĖŽYS. Regs, jums teks pasireikšti kūrybine ar intelektine prasme. Galite gauti praktišką patarimą, pasiūlymą. Iš esmės jums seksis neblogai, jeigu tik sugebėsite kontroliuoti savo emocijas bei žodžius.

LIŪTAS. Galvosite ir kalbėsite apie susipainiojusį, neaiškų reikalą, gandus bei klaidinsite kitus. Jūsų suvokimas gali būti labai subjektyvus. Šiandien pravartu išvengti svetimų akių, viešumo. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, vaistais.

MERGELĖ. Pasireikš didesnis smalsumas, žinių troškimas. Gali prasiplėsti jūsų virtualių draugų ratas. Arba tiesiog socialiniuose tinkluose sutiksite žmogų, kurio seniai nematėte ir kuris turi kuo jus nustebinti.

SVARSTYKLĖS. Tikėtini nelengvi pokalbiai su pareigūnais, politikais, medikais ar pan. Jie arba jūs būsite griežti, reikalaujantys atsakingumo. Turbūt teks naujai planuoti su vadovavimu, darbu, studijomis susijusius reikalus.

SKORPIONAS. Galimos pažintys ir susitikimai, kurie praturtins jus viena ar kita prasme. Gali būti peržiūrimi planai, susiję su užsieniu, publikacijomis, mokslu, karjera. Galbūt tam tikra prasme atsinaujins ankstesnis meilės ryšys.

ŠAULYS. Kils idėjų, susijusių su investavimo į visuomenei aktualias sritis galimybėmis, socialiniu bendradarbiavimu. Pasisaugokite tų, kas gali jums pakenkti, sutrukdyti. Gali įvykti tai, ko visiškai nesitikite.

OŽIARAGIS. Neskubėkite nutraukti sutarties arba santykių su jums svarbiu žmogumi. Jeigu labai pasistengsite arba pasitelksite į pagalbą tarpininkus, galite pasiekti susitarimą jums aktualiu klausimu.

VANDENIS. Kūrybine prasme tai turėtų būti rezultatyvi diena. Tačiau rūpesčių gali sukelti verslo, buhalteriniai reikalai, praktiniai klausimai. Neplanuotai galite kažko prisipirkti namų ūkiui.

ŽUVYS. Neblogai seksis protiniuose žaidimuose, kūryboje. Kažkuo gali pasitarnauti seni draugai, gerbėjai. Iš dalies pildysis romantiškos viltys. Kita vertus, nerimo gali sukelti vaikai, sergantys artimieji.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite