Angle down Atgal

Baigti dar vienos gatvės infrastruktūros tvarkymo darbai

R. Juknevičiaus gatvėje bene pirmojoje šiais metais buvo pradėti vykdyti infrastruktūros gerinimo darbai. Čia vyko šaligatvių remonto darbai – naujos betoninės trinkelės buvo sudėtos nuo R. Juknevičiaus g. namo Nr. 100 iki tilto per Šešupę. Kitoje gatvės pusėje taip pat nuo tilto per Šešupę iki įvažiavimo į Marijampolės ligoninės teritoriją nugulė naujos trinkelės, kuriomis patogu eiti ir pėstiesiems, ir judėti alternatyviomis transporto priemonėmis. Dalis šaligatvio buvo atnaujinta ir prie prekybos centro „Jotvingis“. Iš viso R. Juknevičiaus gatvėje buvo sudėta apie 600 metrų naujų betoninių trinkelių su patogiomis nuovažomis ir geltonais įspėjamaisiais paviršiais žmonėms, turintiems negalią.

Ir tai dar ne visi šioje gatvėje atlikti darbai. Tuo pačiu metu, kai vyko šaligatvių remonto darbai, R. Juknevičiaus gatvės atkarpoje nuo prekybos centro „LiDL“ iki Kauno gatvės vyko apšvietimo tinklų modernizavimo darbai. Buvo sumontuota nauja apšvietimo valdymo spinta, įrengtos požeminės kabelių linijos, pastatytos naujos cinkuotos atramos, kuriose buvo sumontuoti šviesos diodų modulių (LED) šviestuvai su automatine pritemdymo funkcija.

Kaip sako savivaldybės meras Povilas Isoda, R. Juknevičiaus gatvėje vis daugiau sutvarkytų atkarpų, kurios tarnauja žmonėms, jų patogumui ir saugumui. Žinoma, visada yra kur tobulėti, ateityje laukia ir daugiau darbų, nes tiek mieste, tiek kaimiškosiose vietovėse yra tvarkytinų vietų. O pokyčių laukia ne tik miesto, bet ir užmiesčio gyventojai. Stengiamės padaryti kuo daugiau su tokiu finansavimu, kokį turime, o lyginant su praėjusiais 2021 metais, statybos, infrastruktūros tvarkymo ir aplinkos gerinimo darbų nemažėja.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite