Angle down Atgal

B. Vanagas pateikė naujausių žinių dėl Dakaro: yra teigiamų ženklų, tačiau situacija išlieka įtempta

Reaguodami į Dakarui besirengiančią Benedikto Vanago komandą ištikusią situaciją dėl ne laiku nutrauktos partnerystės, per keletą dienų savo pagalbos ranką ištiesė net 585 žmonės ir 6 organizacijos. Individualiai pervestų lėšų suma Dakaro biudžete šiandien sudaro 12 617 eurų, organizacijų dėka Dakaro biudžetas pasipildė dar 55 tūkst. eurų. Šiandien Dakaro finansinei duobei, siekiančiai 200 tūkst. eurų, padengti surinkta 67 617 eurų.

„Nuoširdžiai sujaudino, jog žmonės ir organizacijos savo iniciatyva parėmė mūsų komandą. Esu be galo dėkingas visiems, prisidėjusiems, kad drauge įveiktume iššūkį. Šiandien mums pagalba labai reikalinga, tačiau, atsistoję ant kojų, atiduosime šias lėšas labiau jų stokojantiems“, – sako B. Vanagas.

Pasak B. Vanago, šiuo metu dėl partnerystės Dakare vyksta diskusijos su keletu organizacijų. „Kokia bus jų baigtis, dar nėra aišku. Tačiau šiuo atveju laikas nėra mūsų sąjungininkas, nes iki technikos išsiuntimo, kas komandoms yra neformalus didžiausių planetos lenktynių startas, liko tik 5 dienos. Dakarui tinkamai pasirengti ir jame dalyvauti šiandien reikalinga suma yra 200 tūkst. eurų, šiuo metu biudžete turime trečdalį šios sumos“, – teigia B. Vanagas.

2019 m. Dakare B. Vanagas ir šturmanas Sebastianas Rozwadowskis pasiekė Baltijos šalių rekordą – 11-ą vietą. Šiais metais Dakaro ralis pakeitė vietą ir vyks Saudo Arabijoje sausio 5–17 d. B. Vanago komanda į Saudo Arabiją planavo išvykti sausio 1 d.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite