Angle down Atgal

B. Navickaitė pateko į neįprastą situaciją: neturėdama automobilio gauna baudas

Palangiškė Birutė Navickaitė pateko į tikrai absurdiškai situaciją. Seimo nario Petro Gražulio vaiko mama neturi nei automobilio, nei vairuotojo pažymėjimo, tačiau gauna baudas. Šią neįprastą situaciją ji aprašė socialiniuose tinkluose.

„Viskas būtų kaip ir gerai, išskyrus tai, kad teisių neturiu, vairuoti nemoku, mašiną nupirkau ir beveik prieš metus pardaviau. „Regitroje“ sutvarkėme formalumus ir jau nebe pirmas kartas gaunu baudas“, – pasakojimą pradėjo B. Navickaitė.

„Kartą per plauką vos nebuvau nubausta už vairavimą be teisių. Kiekvieną kartą vis iš naujo aiškinuosi ir vis tikiuosi, kad buvo paskutinis kartas... Tai ne vietoje pastačiau, tai greitį viršijau, dabar apsidrausti užmiršau... Ačiū už eilinį priminimą, kai turėsiu teises, automobilį ir vairuosiu, pasistengsiu pasitaisyti“, – socialiniame tinkle dalijosi mergina.

„Pardaviau prieš ilgą laiką ir štai... pasivijo baudos. Galimas daiktas, kad darbuotojas suvedė duomenis ir per klaidą neišsaugojo. Tikrai nežinau, kas galėjo įvykti“, – naujienų portalui Delfi pasakojo palangiškė.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite