Angle down Atgal

Avarijų Suvalkijoje kaltininkai – neblaivūs vairuotojai?

Savaitgalį Suvalkijoje įvyko dvi eismo nelaimės, kurias galimai sukėlė neblaivūs vairuotojai.

Šeštadienio pavakarę, 15.19 val., Marijampolės sav. Šventragio kaime susidūrė automobiliai „Audi A4“ ir „Mercedes Benz“. Paaiškėjo, kad pastarąjį vairavęs Marijampolės gyventojas (g. 1979 m.) buvo vidutiniškai girtas (1,72 prom.). Laimei, nei jis, nei kito automobilio vairuotojas traumų nepatyrė.

Kur kas liūdniau baigėsi tą pačią dieną 17.39 val. kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas ties Griškabūdžio k. (Šakių r. sav.) įvykusi avarija. Čia vidutiniškai girto (1,88 prom.) Smilgių k. (Šakių r. sav.) gyventojo (g. 1986 m.) vairuotam automobiliui „Audi A4“ atsitrenkus į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „Fiat Ulysse“, kurį vairavo blaivus Gelgaudiškio gyventojas (g. 1995 m.), nukentėjo fiato vairuotojas ir du tuo automobiliu važiavę nepilnamečiai.

Šakių ligoninės medikų apžiūrėtas vairuotojas dėl daugybinių kūno sužalojimų buvo išvežtas į Kauno klinikas. Nepilnametis (g. 2006 m.), kuriam avarijos metu buvo nesunkiai sužalota galva, ir stresą patyręs kitas nepilnametis (g. 2009 m.) po medikų apžiūros buvo išleisti į namus.

Avarijoms ištirti pradėti ikiteisminiai tyrimai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite