Angle down Atgal

Avarijoje žuvo jaunas vileikiškietis

Sekmadienį ryte 8.20 val. Bendrosios pagalbos centras gavo pranešimą, jog Galinės kaime, Vilniaus rajone, A2 kelyje Vilnius–Panevėžys įvyko avarija, kurios metu žuvo 19-metis BMW automobilio vairuotojas, Vileikiškių kaimo gyventojas.

Pirminiais duomenimis, BMW automobilis rėžėsi į krovininio automobilio galą. Lengvojo automobilio vairuotojas buvo prispaustas. Pastarasis važiavo greitėjimo juostoje.

Liudininkų teigimu, automobilis BMW 525 atsitrenkė į A2 kelyje Vilnius–Panevėžys greitėjimo juosta važiavusį vilkiką. Smūgio būta tokia stipraus, jog lengvasis automobilis sulindo po vilkiku.

Įvykio metu žuvo 19 metų vaikinas, vairavęs BMW. Ištraukti prispaustą vaikiną gelbėtojams prireikė beveik valandos.

Deja, jaunuoliui jau nebuvo galima niekuo padėti.

Redakcijos duomenimis, jaunuolis šiemet tik baigė L. Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją ir jau studijavo Vilniuje. Sukrėsti artimieji, draugai, pažįstami. Jaunuolio feisbuko paskyroje paskelbtos sesers jautrios mintys ir atsisveikinimas su broliu: „Palikęs šį pasaulį, atrask kitą kelią, nes tai tikrai dar ne pabaiga… Ilsėkis ramybėje. Tave be galo mylinti ir gedinti šeima“. Žinutė nepaliko abejingų. Draugai ir pažįstami išreiškė užuojautą, linkėjo stiprybės: „Tie, kurie mums brangiausi, visada liks su mumis. Jie lieka gyventi gėryje, paguodoje, kurią mums dovanojo, meilėje, kurią atnešė į mūsų gyvenimą… Stiprybės ir nuoširdi užuojauta šeimai ir artimiesiems.“

Nuoširdžiai užjaučiame Strazdų šeimą netekus atžalos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite