Angle down Atgal

Automobiliai klimpo pusnyse, slydo nuo kelių

Pirmadienio vakarą ir antradienio rytą Marijampolės apskrities VPK pareigūnai vieną po kito registravo pranešimus apie eismo įvykius. Iki pietų visos avarijos buvo techninės, apie susižalojusius žmones pranešimų negauta.

7.38 val. nuo Kauno į Marijampolę važiavęs automobilio „Volkswagen Golf“ 28 metų vairuotojas, išsukęs iš pagrindinio kelio link UAB „Juodeliai“ Marijampolės padalinio, nesuvaldė transporto priemonės ir nuvažiavo į griovį. Vyras nesusižalojo, transporto priemonės neapgadino.

7.40 val. kelyje Kaunas–Marijampolė, likus apie 7 kilometrams iki Marijampolės savivaldybės ribos, į tvorą įvažiavo automobilis „Ford“. Vairuotojas nesusižalojo.

5.35 val. kelio Alytus–Simnas–Kalvarija 51-ajame kilometre, važiuojant link Kalvarijos, nuo kelio nuvažiavo vilkikas „Scania“. Sunkvežimis buvo be krovinio. Jo vairuotojas nenukentėjo, tačiau transporto priemonė užtvėrė vieną kelio juostą, dar labiau apsunkindama ir taip sudėtingą eismą.

12 val. kelyje Marijampolė–Prienai–Vilnius, už Igliškėlių, į griovį nuslydo krovininis sunkvežimis ir užtvėrė vieną eismo juostą.

Pirmadienį 19 val. Marijampolės žiedinėje sankryžoje Geležinkelio–Gedimino gatvėje automobilis „Chrysler“ atsitrenkė į žiedo betoninę konstrukciją ir ją apgadino. 22 metų vairuotojas nenukentėjo.

Tos pačios dienos vakarą, 19.35 val., Kalvarijos savivaldybės Sūsninkų kaime į griovį nuvažiavo automobilis BMW. Vairuotojas nenukentėjo, svetimo turto neapgadino.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite