Angle down Atgal

Auksiniai žiedai – nepamirštama dovana Valentino dienos proga

Šv. Valentino dienos tradicijos siekia daugybę dešimtmečių, o būdų švęsti ir apdovanoti savo antrą pusę, taip pat yra ne vienas. Ne paslaptis, kad šią dieną įvyksta daugybė sužadėtuvių, o ir santuokos registruojamos nepriklausomai nuo savaitės dienos.

Kalbant apie Valentinos dienos dovanas, daugelis žmonių yra pasiskirstę į skirtingas stovyklas. Vieniems tai visiškai nereikšminga šventė ir teigia, jog meilės dieną reikia švęsti kasdien, kitiems – tai labai svarbi data. Nepaisant to, parodyti šiek tiek didesnį dėmesį savo antrajai pusei, pasidovanoti sau išskirtinį poilsį visuomet turėtų būti malonu kiekvienam.

Populiariausia dovana – auksinis žiedas

Vis dėlto yra žinoma, kad šią dieną populiariausia ir dažniausiai dovanojama dovana moterims – auksinis žiedas. Nors šią dieną dalis dovanojamų žiedų yra skirti piršlyboms, kurių įvyksta tikrai labai daug, tačiau jie dovanojami ir tiesiog Valentino dienos proga. Tai dažniausiai pasitaiko tarp jau susituokusių porų, kadangi dovanoti žiedą savo merginai jai nesiperšant, tokią dieną gali pasirodyti gana keistai.

Pasak apklausų, ši dovana yra viena įsimintiniausių, kuri tikriausiai nenuvilia nei vienos moters. Tiesa, kad dovana būtų išties įsimintina ir turėtų išliekamąją vertę, reikėtų labai gerai apgalvoti žiedo pasirinkimą. Vertėtų rinktis mėgstamos spalvos aukso papuošalą, kuris derėtų prie kitų mylimosios turimų žiedų. Jie gali būti geltono, balto ar rausvo aukso, dekoruoti brangiais bei pusbrangiais akmenimis ar kitais puošybos elementais.

Aukso žiedas su deimantu

Aukso žiedas su brangakmeniu – neabejotinai geriausias įvertinimas, kurio verta kiekviena mylima moteris. Pasirinkę tokį žiedą savo antrajai pusei niekuomet nesuklysite, nepriklausomai nuo to, ar tai yra sužadėtuvių žiedas, ar tiesiog Valentino dienos dovana. Taip pat pastebima populiarėjanti tendencija, šią dieną atnaujinti savo santuokos įžadus. Ta proga daugelis porų atnaujina ir savo vestuvinius žiedus, kurie įgauna dar svarbesnę reikšmę.

Nors daugelis brangakmenius laiko prabangos dalyku, šiandien iš tiesų galima rasti juvelyrinių dirbinių ne tik su deimantais, bet ir pigesniais akmenimis. Žiedų pasirinkimas iš tiesų platus, o dar daugiau jų galima rasti ir įsigyti internetu.

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite