Angle down Atgal

Auksinės tvarkingo prieškambario taisyklės

Kaip nesudėtingai išlaikyti prieškambarį tvarkingą? – klausimas, kuris kamuoja tikriausiai ne vieną. Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti pakankamai sudėtingas uždavinys – juk tai pirmoji erdvė, į kurią patenkama vos tik įžengus į namus. Čia laikomi tiek dažniausiai naudojami drabužiai, tiek avalynė, tiek smulkūs reikmenys, tokie kaip raktai, skėčiai ir t. t. Visgi būdų, padedančių palaikyti tvarką prieškambaryje, tikrai yra.

Pasitelkite funkcionalius baldus

Tam, kad ši namų erdvė būtų ne tik tvarkinga, bet ir funkcionali, labai svarbu naudoti tinkamus baldus. Dažniausiai prieškambaryje nebūna itin daug vietos. Todėl reikia gerai pasukti galvą, kokias tiksliai priemones pasitelkti. Salonai, kuriuose pardavinėjami baldai Kaune, Vilniuje ir kituose miestuose, yra puiki vieta joms įsigyti. Platus asortimentas leidžia išsirinkti interjere labiausiai derantį variantą.

Vienas iš pavyzdžių – kabykla. Tai ne tik praktiškas, bet ir stilingas baldas. Atviras korpusas padeda sukurti itin modernų įvaizdį. Atviro tipo kabykloje patogu laikyti dažniausiai naudojamus lauko drabužius. Apatinėse lentynose galima susidėti batus – taip jie nesimaišys po kojomis ir neužims daug vietos.

Dauguma tikriausiai sutiks, kad prieškambaryje dažniausiai netrūksta smulkių daiktų, tokių kaip avalynės priežiūrai skirtos priemonės, šukos. Laikomi atviroje vietoje, pavyzdžiui, ant lentynos, jie sukuria chaotišką aplinką. Todėl tokius reikmenis patariama laikyti stalčiuose. Taip prieškambaris atrodys kur kas estetiškiau.

Šioje erdvėje tinka ne tik kabyklos, bet ir komodos. Neutralių spalvų ir tekstūrų baldai (Kaune ar kitame mieste juos galima įsigyti specializuotose salonuose) pakankamai lengvai priderinami įvairaus stiliaus interjere. Atviro tipo komoda ypač lengvai įsilieja tiek į minimalistinio, tiek į klasikinio stiliaus erdvę.

Atsisakykite nereikalingų daiktų

Problema, aktuali ne tik prieškambaryje, bet ir kituose kambariuose – erdvės perpildymas nereikalingais daiktais. Tai apima tiek drabužius ir avalynę, tiek įvairias dėžes ar smulkmenas. Kartais net nepajaučiama, kaip visa tai kaupiasi, kol galiausiai pasidaro nebepatogu. Siekiant to išvengti, rekomenduojama neapsileisti ir vos tik pastebėjus, kad ant spintelės ar grindų mėtosi daiktas, jį padėti į vietą arba išmesti.

Panaši taisyklė galioja tvarkant drabužius ir avalynę. Prieškambaryje patariama laikyti tik tai, kas reikalinga tuo sezonu. Juk vasaros metu tikriausiai neprireiks šiltos žieminės striukės, kuri kabykloje užima nemažai vietos. Todėl ją geriausia perkelti į kitą vietą.

Nebijokite išbandyti įvairių aksesuarų

Baldai Kaune, Vilniuje, taip pat kituose miestuose – patogus pasirinkimas ieškantiems ne tik kabyklos ar komodos, bet ir kitų interjero elementų. Puikus pavyzdys – smulkių daiktų, tokių kaip pirštinės, šalikai, kepurės ir pan., laikymui tinkančios laikraštinės.

Šios priemonės atrodo itin stilingai ir gali papildyti kiekvienų namų erdvę. Išskirtinio dizaino krepšiai toli gražu neprimena senovinių laikraštinių. Jų dizainas – labai šiuolaikiškas ir estetiškas. Kiekvienas gali pasirinkti labiausiai patinkančios spalvos audinį. Tai leidžia užtikrinti, kad pasirinktas aksesuaras harmoningai derėtų interjere.

Talpias laikraštines galima laikyti tiek uždaroje spintelėje, tiek atvirtoje kabyklos lentynoje. Bet kuriuo atveju jos atrodo patraukliai. Patogios ir tvirtos rankenos leidžia priemones lengvai pernešti į norimą prieškambario ar kitos namų erdvės vietą.

Nusprendėte pasirūpinti savo namų tvarka? Tuomet jums gali praversti interjero aksesuarai ir baldai Kaune. Funkcionalios ir stilingos priemonės padeda sukurti svajonių prieškambarį. Funkcionalūs, žavingo dizaino elementai suteikia komforto ir estetikos. Tai vieni iš svarbiausių aspektų bet kuriame kambaryje. Nepraleiskite progos įsitikinti, kad originalios priemonės padeda įgyvendinti net ir pačias netikėčiausias idėjas.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite