Angle down Atgal

Aukos sindromas: 5 Zodiako ženklai, kurie nuo to kenčia

Aukos sindromas žinomas visiems žmonėms, nes tenka sutikti žmonių, kurie vis dėl kažko kenčia. Šios asmenybės mėgsta vaizduoti auką ir yra tikros, kad joms visą laiką nutinka kažkas blogo. Tačiau jie nelaiko savęs kaltu dėl savo bėdų.

Iš tiesų aukos sindromas pasireiškia vienoje ar kitoje situacijoje daugumai žmonių, bet vieniems jis būna tiesiog laikina būsena, o kiti mėgaujasi tuo, jog draugai jų gailisi ir jiems nuolaidžiauja. Dažniausiai šie žmonės priklauso tam tikriems zodiako ženklams. Taigi, ką galime vadinti auka astrologų nuomone?

5 Zodiako ženklai, kurie kenčia visą laiką

1. Svarstyklės

Žmonės, gimę po šiuo ženklu, ilgą laiką gali sulaikyti savo nuoskaudas ir jausmus, tačiau laikui bėgant jie pratrūksta. Kai jiems blogai, jie tampa tikromis aukomis ir mano, kad visi tik ir siekia jiems pakenkti. Jei nenorite sugadinti santykių su šiais žmonėmis, pagirkite juos ir padėkokite jiems už viską, ką jie daro.

2. Vėžys

Šie žmonės labai jautriai reaguoja ir yra pasirengę visada kreiptis į jus, tačiau jei jie nesulaukia įvertinimo už savo veiksmus, pradeda jaustis aukomis. Dažnai Vėžiai nesuvokia, kad tikisi ir reikalauja per daug iš kitų.

3. Mergelė

Šio ženklo atstovai yra įsitikinę, kad kai kas nors gyvenime nutinka ne taip, kaip jie norėjo, jie nėra dėl to kalti. Jei Mergelėms nepavyksta ištaisyti situacijos, šio ženklo atstovai pradeda ieškoti kraštutinumo ir jaustis auka. Dažnai jie dėl visų savo nesėkmių kaltina išorines jėgas.

4. Žuvys

Žuvys visada ras pateisinimą savo veiksmams. Šio ženklo atstovai nepraleis progos pažymėti, kad tiesiog norėjo padėti, nors nebuvo įpareigotos, ir apskritai, kaži, ar esate nusipelnę jų pagalbos. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, mėgsta kentėti ir vaidinti auką, nes per daug priima kitų žmonių problemas ir negatyvą.

5. Ožiaragis

Šie asmenys pasitiki keliais žmonėmis ir įtariai reaguoja į kitų žmonių ketinimus. Ožiaragiai jaučia grėsmę ten, kur jos visai nėra, taigi jie, galima sakyti, kenčia dėl nieko… Tokia yra šių žmonių prigimtis.

Ar esate aukų sąraše? Ar aprašymuose atpažinote kurį nors iš savo artimųjų?

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite