Angle down Atgal į straipsnį

Auga pacientų skaičius: krenta net ligoninės personalas

Skaitytojų komentarai

Tp 77.79.28.214
Tai visgi galima teigti, kad vakcinų efektyvumas mažas arba trumpalaikis. Klausimas kokia prasmė 3-os., ar net 4-os dozės? Labiau tikėtina, kad nuolat *badantis* galimas negrįžtamas poveikis imuninei sistemai, o tada jau niekas nebepadės...:(

Chaa 90.138.150.43
Dar pasiskiepykit, bus daugiau ir serganciu ir lavonu

Vakar 78.62.191.37
Koks baisus virusas.... Nuo jo numirė 350 Šiauliečių,o pasveiko beveik 22000 tūkstančių Šiaulių miesto gyventojų. Oficiali info. Tik gaila niekada nebus info kiek žmonių iškeliavo pas Dievulį nuo stebuklingos vakcinos. Dabar pagalvokime. 70% Šiauliečių paskiepyta. 20% persirgo. Tau jau gaunasi 90% imunizacijos. Kodėl tada negalima laisvai judėti po Akropolius,Saulės miestus,Tilžes? 90% Imunzacija. Logika KUR?

vietinis 172.24.46.119
kuo daugiau skiepu ,tuo daugiau ir sergama...,dar tos atmainos dasideda nuo tu skiepu...

Rūtenis 172.24.6.3
Nors mes su Vakar ir nesibodime pasikapoti, bet šįkart lyg ir norėčiau jam paantrinti, kas susiję su ligonės direktorės informacija dėl trečios dozės pagrįstumo, taigi-„"Visi susirgę darbuotojai buvo skiepyti trečia vakcinos doze, dažniausiai užsikrečia šeimose, daugėja tų atvejų, tai mums kelia nerimą“, – sakė ligoninės direktorė.". Čia manau kiekvienam kažkiek pakilo antakiai, taigi, tuo pačiu noriu užstoti Vakar. Kas dėl nebaigtų mokslų, tai ir taip matėsi, galėjo jis to ir neakcentuoti, bet tikiuosi, kad Vakar bus baigęs bent gyvenimo universitetą, kaip kad girdavosi M.Gorkis, o ta mokslo instancija yra taip pat vertinga, gal net labiau, nei kad šiuolaikinis mokslas aukštosiose už pinigus, o galop rankose turi pažymėjimą, o gramatikos nemoka.

Rūtenis 172.24.6.3
Direktorė- ne ligonė, čia taip netyčia gavosi, patys žinote kaip su ta klaviatūra būna.

Vakar 78.62.191.37
Ne jūs ko gero juokaujate "„Visi susirgę darbuotojai buvo skiepyti trečia vakcinos doze, dažniausiai užsikrečia šeimose, daugėja tų atvejų, tai mums kelia nerimą“ Medikai ir personalas tiki,kad per metus galima pagaminti vakciną nuo viruso? Aš nieko nebaigęs,bet žinau,kad nuo viruso nėra įmanoma sukurti vakcinos,nors ir ant kiek pažengusi medicina. Kuo daugiau vakcinuotų žmonių,tuo labiau serga. Prašau man paaiškinti šį reiškinį. Kur logika šios vakcinos?

LinS 62.80.243.151
O tekstą visą skaitėte ar visgi kankina atrenkamoji "klausa"? Kad parašyta kad daugelis ligoninėse ir tuo labiau reanimacijose neskiepyti menkniekis, kuris neužkliuvo už Jūsų nieko nebaigusio išprususios akies...

Vakar 78.62.191.37
O tu esi įsitikinęs,kad medikai sako tiesą? Ar yra įmanoma patikrinti,kad tai yra tiesa? Kad ten guli tiek,ar tiek vakcinuotų žmonių. Aš klausau kiekvieną pirmadienį spaudos konferencijas tiesiogiai. Atseit prieš to viruso atsiradimą reanimacijos buvo visada tuščios. Ne nebuvo. Juose irgi gulėdavo žmonės,bet tik tiek,kad nebuvo akcentuojama kiekvieną dieną. Aš nelabai tikiu,kad ant beveik 3 milijonų žmonių yra tik 250 tų reanimacijos lovų.
Parašykite komentarą

Prisijungę, komentaruose galėsite talpinti video, kurie susiję su straipsniu. Prisijungti

Taip pat skaitykite