Angle down Atgal

Atsinaujinęs Marijampolės kultūros centras pradėjo naują kūrybinį sezoną

Kultūros centro kolektyvas pradėdamas naują – 22-ąjį kūrybinės veiklos sezoną žiūrovams padovanojo įvairiaspalvį koncertą, kuriame pasirodė net 44 meno mėgėjų kolektyvai ir naujai susikūrusi teatro studija.

Kultūros centro kolektyvas pradėdamas naują – 22-ąjį kūrybinės veiklos sezoną žiūrovams padovanojo įvairiaspalvį koncertą, kuriame pasirodė net 44 meno mėgėjų kolektyvai ir naujai susikūrusi teatro studija.

Kūrybinio sezono pradžios renginyje dalyvavo savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, Tarybos nariai Irena Lunskienė ir Alvydas 

Kirkliauskas, savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Asta Vaznienė . „Džiaugiuosi ne tik šiuo ypatingu Kultūros centro kūrybinio sezono atidarymo koncertu, bet ir visų meno mėgėjų kolektyvų nenutrūkstama kūrybine veikla, kuri džiugino visą vasarą, net esant sudėtingoms pandemijos sąlygoms. Dėkoju už nuoširdžią kūrybinę veiklą, aktyvų dalyvavimą įvairiuose savivaldybės renginiuose bei respublikiniuose kultūriniuose projektuose garsinant Marijampolę. Linkiu naująjį sezoną žiūrovus džiuginti naujomis kūrybinėmis programomis ir koncertais. Tikiu, kad Kultūros centro ir skyrių atsinaujinimas paskatins įgyvendinti naujus kūrybinius sumanymus ir kurti išskirtinius kultūrinius įvykius, garsinsiančius bendruomenes, miestą ir visą savivaldybę“, – sveikindamas Kultūros centro kūrybinį kolektyvą ir meno kolektyvų vadovus bei linkėdamas kuo didžiausios sėkmės naujajame kūrybiniame sezone sakė savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis.

Marijampolės kultūros centras naująjį sezoną pradėjo atsinaujinęs ir pasiruošęs įgyvendinti vieną iš pagrindinių kultūros centro tikslų – užtikrinti dar didesnę kultūros renginių įvairovę ir dar geresnę paslaugų kokybę.

Jau sezono atidarymo renginys parodė, kad žiūrovai galės mėgautis puikiu garsu, moderniu apšvietimu, nes salėje sumontuota moderni, atitinkanti šiuolaikinius poreikius techninė įranga ir moderni garso sistema, kuri buvo išbandyta ir šiame koncerte. Pučiamųjų orkestras pirmą kartą koncerto metu kolektyvams akomponavo įsikūręs naujai įrengtoje orkestro platformoje.

Kultūros centro kolektyvas naują veiklos sezoną pradėjo netradiciniu, teatro studijos jaunųjų vaidintojų siužetais perpintu, koncertu, kuriame pasirodė vaikų ir suaugusiųjų kolektyvai, drauge sukūrę vientisą įvairiaspalvį dainos, muzikos, šokio ir teatro vyksmą, kuriame netrūko daug įvairių emocijų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite