Angle down Atgal

Atšilus orams, Mariupolio gyventojams gresia mirtinos ligos

Mariupolio miesto gyventojams gresia choleros, dizenterijos ir kitų ligų protrūkis, praneša miesto taryba. Toks pavojus didėja dėl nesibaigiančių apšaudymų ir antisanitarinių sąlygų. 

Pastebima, kad šiuo metu oro temperatūra Mariupolio mieste siekia apie 20 laipsnių, todėl greitai gali kilti galingos ir mirtinos epidemijos dėl centralizuoto vandentiekio, sanitarijos, geriamojo vandens ir maisto trūkumo po griuvėsiais irstant tūkstančiams kūnų.

„Okupantai nesugeba aprūpinti gyventojų maistu, vandeniu ir vaistais. Arba jie tiesiog tuo nesidomi. Jie blokuoja visus bandymus evakuotis. O be šito žmonės mirs. Juk jie dabar gyvena viduramžių sąlygos sunaikintame Mariupolyje. Reikia skubios ir visiškos evakuacijos“, – sakė Mariupolio meras Vadimas Boičenka.

Anksčiau buvo pranešta, kad dėl žuvusių Rusijos karių Ukrainoje bręsta ekologinė katastrofa. Rusija net nebando išvežti savo mirusių piliečių palaikų laidoti, skelbia UNIAN. Teigiama, kad cheminės medžiagos, išsiskiriančios iš pažeistų ir ypatingos svarbos infrastruktūros objektų, gali prasiskverbti į žemę ir nuodyti dirvožemį bei augalus.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite