Angle down Atgal

At­si­bo­do vaiz­das per langą? Ap­su­ki­te namą!

Per ato­sto­gas už­si­sakė­te kam­barį sve­čių na­muo­se, bet at­si­bos­ta pro lan­gus ma­to­ma pa­no­ra­ma? Tai ne bėda, jei ap­si­sto­si­te to­kia­me na­me, ku­ris ga­li su­kinė­tis. Toks va­sar­na­mis jau eg­zis­tuo­ja.

Pirmojo pasaulyje besisukančio aplink savo ašį namo svečiai gali patys kontroliuoti, kokį vaizdą nori matyti, patogiai įsitaisę fotelyje.

Apsistoję naujajame atostogų namelyje, svečiai gali pamiršti kambarį su vienu vieninteliu vaizdu. Nejudėdami iš vietos, jie mėgausis visa namą supančia vaizdų įvairove.

Vasarnamis „Aplink jūrą“ Kanados princo Edvardo saloje stovi ant platformos, kuri gali suktis 360 laipsnių. Valdyti šią funkciją galima specialia „iPhone“ programėle, tad pasitikti saulėtekį ir palydėti saulėlydį, jaukiai sėdint savo kambario krėsle, jau įmanoma!

Namas 360 laipsnių apsisuka per 45 minutes. Kaip rašoma šio vasarnamio tinklalapyje, jo judėjimas yra toks lėtas, kad iš esmės galima ir nepajusti, nebent atidžiai stebėsite vieną vienintelį tašką.

Besisukantis namas svečiams atveria ypatingus vaizdus: tai ir princo Edvardo salos nacionalinio parko paplūdimys, ir žymioje knygoje „Anė iš Žaliastogių“ aprašytos vietos.

Name yra miegamasis, svetainė, vonia, virtuvė, baras – viskas, ko reikia puikiam poilsiui.

Parengta pagal Mirror.co.uk

 

(„Around the Sea“ nuo­tr.)
(„Around the Sea“ nuo­tr.)
comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite