Angle down Atgal

Atnaujinti dar dviejų Marijampolės mokyklų stadionai

Praėjusiais metais buvo pradėti intensyvūs ugdymo įstaigų lauko sporto bazių tvarkymo ir atnaujinimo darbai. Buvo atnaujinti „Ryto“ pagrindinės mokyklos ir Rimanto Stankevičiaus progimnazijos stadionai. Šiais metais lauko sporto infrastruktūros tvarkymo darbai vyksta Jono Totoraičio, Petro Armino ir Šaltinio progimnazijose.

Jono Totoraičio progimnazijoje jau atnaujinti stadiono bėgimo takai, kurie buvo padengti minkšta, bėgimui patogia gumos granulių danga. Įrengtas stadiono apšvietimas, siekiant sudaryti fizinio lavinimo ir sportavimo galimybes, bet kuriuo paros metu. Artimiausiu metu planuojama šalia stadiono esančius senus, nusidėvėjusius suolelius pakeisti naujais. Netoliese taip pat bus sumontuoti 9 treniruokliai, skirti lavinti ir stiprinti įvairias kūno vietas bei bus užbaigti gerbūvio tvarkymo darbai.

Petro Armino progimnazijos bendruomenė taip pat jau džiaugiasi stadionu su naujais bėgimo takais. Čia taip pat buvo sumontuotas naujos atramos su specialiais šviestuvais. Greta stadiono esančioje krepšinio aikštelėje taip pat buvo patiesta minkšta guminė danga, aikštelė apšviesta. Krepšinio aikštelės linijos bus braižomos ir krepšinio stovai bus montuojami artimiausiu metu, taip pat kaip ir tvarkomas gerbūvis aplinkui.

Tuo tarpu Šaltinio progimnazijos stadionas, kuris yra tvarkomas kartu su netoliese esančiais išsiraizgiusiais pėsčiųjų takais reikalauja daugiau laiko, o ir darbų apimtys yra didesnės. Tačiau po truputį vaizdas keičiasi ir šioje teritorijoje.

Kaip sako savivaldybės meras Povilas Isoda: „Tvarkant ir atnaujinant ugdymo įstaigų stadionus pagrindinis siekis – kad jais naudotųsi ne tik moksleiviai, bet kad šios erdvės būtų atviros ir visiems mūsų miesto bendruomenės nariams. Tam, kad žmonės aktyviai sportuotų ir mėgautųsi procesu, reikalinga tinkama ir moderni infrastruktūra, tai ir stengiamės užtikrinti“.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite