Angle down Atgal

Atnaujinamas Pakruojo sporto centras ir „Atžalyno“ gimnazijos sporto aikštynas

Šią savaitę prasidėjo miesto sporto infrastruktūros tvarkymas – technika ir darbuotojai dirba Pakruojo sporto centre ir „Atžalyno“ gimnazijos sporto aikštyne.

Aikštyne jau pašalinta viršutinė danga – sena žolė ir takeliai, išvežtas senas inventorius, ruošiamasi drenažo bei paviršinių lietaus nuotekų sistemų įrengimui. Aikštynas atnaujinamas savivaldybei gavus finansavimą iš Švietimo įstaigų sporto aikštynų atnaujinimo programos. Bendra projekto vertė - 290 tūkst. eurų, 58 tūkst. iš jų – savivaldybės lėšos, o likusi suma bus finansuojama iš valstybės biudžeto. Papildomai 200 tūkst. eurų šio objekto tvarkymui gauta iš LR Vyriausybės, kuri šalies savivaldybėms paskirstė savo vardu skolintų pinigų ekonomikos skatinimui. Iki šių metų pabaigos objekte dar, planuojama, bus pasirūpinta apšvietimo tinklų įrengimu, sutvarkomos visos prieigos. Vėliau bus atliekami kiti darbai – įrengti bėgimo takai, dirbtinės dangos futbolo aikštė, liejama gumos granulių dangos daugiafunkcinė aikštelė. Vietą naujame aikštyne ras ir šuolių į tolį, rutulio stūmimo, lengvosios atletikos zonos, paplūdimio tinklinio aikštelė.

Projekto lėšomis planuojama atnaujinti ne tik sporto zoną, bet ir užtikrinti saugumą – įrengti vaizdo stebėjimo kameras, o reprezentatyvų vaizdą užtikrins vėliavos, mažosios architektūros elementai.

Darbai, finansuojami projekto „Pakruojo rajono sporto centro pagrindinio pastato, esančio Pramonės g. 2B, Pakruojo m., remontas (II etapas)“ lėšomis, prasidėjo ir Pakruojo sporto centre. Šiuo metu jau keičiamas pastato stogas, vėliau bus keičiami langai, o viso projekto įgyvendinimo metu pastatas bus pritaikytas neįgaliųjų poreikiams, pakeistos sanitarinės, vandentiekio ir nuotekų sistemos, įrengtos naujos apšvietimo ir vėdinimo sistemos. Taip pat bus tvarkomos visos kitos patalpos – mažesnės treniruočių salės, personalui skirti kabinetai, koridoriai, laiptinės, atnaujinama didžioji salė.

Iš Sporto rėmimo fondo šio objekto remontui bus skiriamas maksimalus 450 tūkst. eurų finansavimas. Norint kokybiškai ir pilnai sutvarkyti pastatą, per 2 metus iš rajono biudžeto, prie remonto darbų, planuojama, bus skirta dar apie 300 tūkst. eurų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite