Angle down Atgal

Atmintis būsimajame laike

Laisvė yra dvasinė vertybė, o kad jos kainą ir prasmę suvoktų  būsimos kartos, reikia apie tai kalbėti. Dabartinių šešiamečių tėveliai gali būti vienmečiai su atkovota laisve, todėl įvykius prieš 30 metų išgyveno jų tėvai. Kaip galima išsaugoti atmintį būsimajame laike?

Naujosios Akmenės ikimokyklinio ugdymo mokyklos „Atžalyno” skyriaus priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rasa Butkevičiūtė  tikina, kad penkiamečiai, šešiamečiai vaikai supranta pasakojimus apie  Lietuvą, taip pat ir apie kovas už laisvę. „Susijaudinu ir aš, – sako pedagogė, – kai vaikas prideda rankytę prie širdies ir sako: „Mes mylim Lietuvą”. Visi „langeliai” atidaryti pas vaikus, tik reikia pasibelsti. Jie atviri, nuoširdūs.”

Mokytoja Rasa, susirinkus vaikams po atostogų, nuo pirmadienio pradėjo pokalbius apie Lietuvą. Nes  mažiesiems Lietuvos piliečiams taip bus geriau suprasti ir pasakojimus apie sausio įvykius. Vaikai tyrinėjo Lietuvos žemėlapį, kur  Baltijos jūra, Lietuvos sostinė, didieji miestai, Nemunas, Neris. Vaikams patinka, jie labai  daug ko klausia, daug žino.

Daugiau trečiadienio, sausio 13 d., VIENYBĖJE.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite