Angle down Atgal

Atleistai NTAKD laikinajai vadovei pareikšti įtarimai tyrime dėl ES lėšų

Iš laikinosios Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (NTAKD) direktorės pareigų pirmadienį atšauktai Evelinai Pridotkienei ir jos vyrui pareikšti įtarimai ikiteisminiame tyrime dėl Europos Sąjungos (ES) paramos lėšų, BNS patvirtino teisėsauga.

„Vadovaujant Europos prokuratūros prokurorams Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimai neteisėto Europos Sąjungos paramos lėšų gavimo“, – BNS sakė Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė.

Tiek ji, tiek STT BNS teigė negalintys pateikti daugiau detalių ikiteisminį tyrimą.

„Šiuo metu tyrime atliekami tam tikri procesiniai veiksmai, dėl to detalesnė informacija apie tyrimą galėtų pakenkti tyrimo eigai. Tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Europos prokuratūros prokurorai“, – teigiama STT atsiųstame komentare.

E. Martinonienė taip pat nedetalizavo, ar atliekamas ikiteisminis tyrimas yra susijęs su E. Pridotkienės darboviete, ar jai bei sutuoktiniui pareikštų įtarimų pobūdį.

Tai, kad šiuo metu vyksta procesiniai veiksmai, pasak prokuratūros atstovės, „apriboja mūsų galimybes šiuo metu detaliau kalbėti apie atvejį“.

Teisėsaugai pradėjus ikiteisminį tyrimą, Vyriausybė pirmadienį atšaukė E. Pridotkienę iš laikinosios NTAKD vadovės pareigų.

Ji laikinosios įstaigos vadovės pareigas ėjo nuo balandžio, ji taip pat vadovauja NTAKD Stebėsenos ir analizės skyriui.

Vietoje E. Pridotkienės laikinai vadovauti departamentui paskirta dabartinė direktoriaus pavaduotoja Gražina Belian.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite