Angle down Atgal

Mažeikių sporto infrastruktūrai – daugiau kaip milijonas eurų

Mažeikiams: daugiau kaip 1 mln. Eur – stadionams atnaujinti, per 2 mln. Eur – sporto ir pramogų centrui statyti. Stadionus planuojama atnaujinti ir pritaikyti neįgaliųjų, vaikų, jaunimo, suaugusiųjų poreikiams, kad galėtų naudotis visa rajono bendruomenė. Atvertos realios sporto ir pramogų centro statybos finansavimo galimybės. Kad būtų žengtas kitas žingsnis – techninio projekto rengimas, o vėliau ir statyba, reikia Savivaldybės tarybos sprendimo.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija lėšas skyrė dviem stadionams atnaujinti – Politechnikos mokyklos (per 443 tūkst. Eur) ir centriniam miesto (per 438 tūkst. Eur).

Prasideda trečiojo – „Ventos“ progimnazijos – stadiono atnaujinimo darbai. Šiam projektui įgyvendinti jau anksčiau ministerija skyrė per 200 tūkst. Eur.

Parengtas naujas sporto ir pramogų centro statybos investicijų projektas. Vyriausybė iš Valstybės investicijų programos sporto ir pramogų centrui Mažeikiuose statyti skyrė per 2,2 mln. Eur.

Diskusijos dėl sporto ir pramogų centro statybos Mažeikiuose tęsiasi nuo 2014 metų. Per tą laikotarpį vyko teisminiai ginčai, dėl kurių bet kokie veiksmai dėl arenos statybos buvo sustabdyti. Šiandienėmis sąlygomis projektas tapo nebeaktualus, statybos kaina – per didelė. Nebuvo skirta ir valstybinio finansavimo, o savivaldybės biudžetas pakankamo finansavimo taip pat negalėjo užtikrinti, todėl pasirinktas naujas, ekonomiškesnis projektas, kuriam reikalingas Savivaldybės tarybos sprendimas.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite