A. Kašėtos paskyros nuotr.
Angle down Atgal

Atidaryti senjorų namai „Pušelė“

Ketvirtadienį Varėnos rajone atidaryti modernūs senjorų namai, pranešė meras Algis Kašėta.

„Šiandien Naujuosiuose Valkininkuose neeilinis įvykis – perkirpome simbolinę senjorų namų „Pušelė“ juostelę. Jie duris atvėrė pastate, kuriame anksčiau buvo įsikūrusi vaikų sanatorija „Pušelė“.

Moderniai įrengtoje didžiausiais senjorų namais Lietuvoje pretenduojančioje tapti „Pušelėje” iki metų pabaigos įsikurs maždaug aštuoniasdešimt senjorų iš visos Lietuvos. O per dvejus metus čia turėtų apsigyventi du šimtai keturiasdešimt senyvo amžiaus žmonių.

Džiaugiuosi, kad Vytauto Griciaus šeima šiuo nelengvu metu pasiryžo investuoti į tokį svarbų objektą ir linkiu naujiesiems „Pušelės“ šeimininkams sėkmingos veiklos.

Įgyvendinus projektą, žadama sukurti apie šimtą penkiasdešimt darbo vietų. Pirmuoju etapu, dar šiais metais, bus įdarbinta apie keturiasdešimt specialistų. „Pušelės“ vadovai pažadėjo, kad priimant į darbą, prioritetas bus skiriamas mūsų rajono gyventojams.

Senjorų laukia ne tik graži aplinka pušų apsuptyje, bet ir jaukūs kambariai, juose pritaikyta moderni įranga, kuri jiems suteiks daugiau patogumų. Visi pageidaujantys galės gyventi vienviečiuose kambariuose. Taip pat yra įrengta ir dviviečių kambarių – sutuoktiniams arba tiems, kas nemėgsta vienatvės.

Tikimės, kad Naujieji Valkininkai taps ne mažėjančia, bet augančia gyvenviete“, – socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė meras.

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite