Angle down Atgal

Atidarytas atnaujintas kelias Tervetė–Žagarė

Nors daugelis Žagarėje ir aplink ją gyvenančių žmonių jau išbandė atnaujintą kelią, vedantį į Tervetę, tačiau oficialus šio kelio atidarymas vyko šiandien.

Tervetės apskrities tarybos pirmininkės Dace Reinika kvietimu atidarymo ceremonijoje dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir mero patarėja Inga Karbauskienė. Trumpas, bet labai prasmingas vizitas pas artimiausiai pasienio esančius kaimynus suteikė galimybę ne tik sudalyvauti renginyje, bet ir pabendrauti su vietos bendruomene.

„Prisimenu nuo 2013 m. nuolat organizuotus Lietuvos ir Latvijos parlamentarų draugiškus susitikimus Žagarėje, kurių metu nuolat primindavau apie esamą prastos kokybės kelių infrastruktūrą. Džiaugiuosi, kad nors ir praėjus tiek metų, pagaliau kalbos privedė prie konkrečių veiksmų – šiandien turime puikų dvi skirtingų valstybių savivaldybes jungiantį kelią. Ir tai yra dar vienas įrodymas to, kad didžiulis noras, nepaisant visų kelyje pasitaikančių sunkumų, visuomet leidžia pasiekti puikių rezultatų“, - atidaryme kalbėjo rajono meras V. Gailius.

Atidarytas atnaujintas kelias Tervetė-Žagarė suteiks puikias galimybes rajono turizmo, smulkaus bei vidutinio verslo plėtrai ir dar artimesnei abiejų savivaldybių draugystei.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite