Angle down Atgal

Atidaryta didžiausia laisvalaikio ir pramogų aikštelė Tauragėje

Nuo šiol ir Tauragė turi modernią, šiuolaikišką, visas kartas – vaikus, jaunimą ir senjorus – vienijančią laisvalaikio praleidimo aikštelę. Birželio 1-ąją surengtas iškilmingas aikštelės atidarymas.

Prie gyvenamųjų namų Gedimino gatvėje (už „Iki“ prekybos centro) įrengtos laisvalaikio ir pramogų aikštelės atidarymo juostą perkirpę Tauragės rajono savivaldybės vadovai pasidžiaugė, kad aikštelės įrengimo darbai atlikti greičiau nei planuota, kad miesto gimtadienio proga tauragiškiams įteikta puiki dovana.

Susirinkusius išbandyti naujos aikštelės džiugino ir linksmieji pasakų personažai, darželinukų bei akrobatų pasirodymai.

1000 kv. m ploto užimančioje modernioje ir saugioje žaidimų aikštelėje pramogų ras ir maži, ir suaugusieji. Ji suskirstyta į tris zonas, skirtas vaikams, paaugliams ir senjorams. Aikštelėse įrengtas daugiafunkcinis lauko žaidimų kompleksas, spyruoklinės sūpynės, dvigubos sūpynės ant grandinių, nestandartinis įrenginys laipiojimui, čiuožykla. . Lauko žaidimų kompleksai vaikams pagaminti iš atsparių visoms oro sąlygoms medžiagų, skirtų nuolatiniam ir intensyviam naudojimui. Tai garantuos vaikų žaidimo aikštelės ilgaamžiškumą ir patvarumą. Aikštelės grindinys išklotas gumine danga, viešosios tvarkos užtikrinimui įrengta vaizdo stebėjimo kamera.

Tauragės rajono savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite