Angle down Atgal

Atėjusi žiema parodė gyventojų kūrybiškumą

Tikrų žiemų, kai reikia bristi per iki kelių suneštas pusnis, sulaukiame vis rečiau. Kartais ir visai nebesulaukiame. O ką jau kalbėti apie gūžtis verčiantį šaltį. Būna, kad žemiau -15 laipsnių termometrų stulpeliai taip ir nebenukrenta. Ir tai jau yra daug. Tokį orą galime vadinti žiema.

Uostamiestyje, kur šaltuoju metų laiku dažniausiai gatvėse telkšo balos ir lyja lietus, šiemet sulaukėme šiek tiek sniego. Net esant karantino sąlygoms, gyventojai nepabijojo iškišti nosies laukan, kad galėtų pasidžiaugti snygiu.

Nučiuožinėti kalniukai, rogučių provėžos ir gyventojų ištipenti pėdsakai pievose dar kartą aiškiai parodo, kad oro pokyčiai turi itin daug reikšmės bendrai žmonių psichologinei savijautai.

Besidžiaugdami atėjusia žiema žmonės pademonstravo ir savo kūrybiškumą. Rodos, per vieną naktį Klaipėdos parkuose išdygo begalė besmegenių ir kitų įdomių sniego statinių. Vieni, tikėtina, išliks iki pat atlydžio, kiti, neatitinkantys cenzūros normų, buvo nugriauti iš karto.

Kviečiame pasidžiaugti žiema kartu ir pasižvalgyti, įvertinti sukurtus sniego šedevrus.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite