Angle down Atgal

Ateities profesijos ir Nacionalinės karjeros savaitės startas laidoje ,,Z KARTA''

Pirmadienį, laidoje ,,Z KARTA'' viešės Nacionalinės karjeros savaitės ir iniciatyvos „Būsiu“ vadovė Rima Olberkytė - Stankus. Ar žinojote, kad viena iš ateities profesijų, mažėjant gyvenamajam plotui, bus stogų inžinerija? O ar girdėjote, kad netrukus galėsime kreiptis į nostalgistus? Pakalbėsime apie tai, kokios profesijos numanomos 2030-aisiais ir kodėl yra reikšminga tėvams savo atžaloms kalbėti apie savo specialybę, dalintis žiniomis bei aptarti laiką praleistą darbe.

Jau šiandieną, kaip ir kasmet, Lietuvoje prasideda Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojama „Nacionalinė karjeros savaitė“ leis mokiniams susipažinti gyvai su savo srities profesionalais ir jų atliekamu darbu, pabūti ir stebėti per darbo dieną vykstančius procesus. Būtinai aptarsime kas vyks šių metų savaitės metu, kokios galimybės laukia moksleivių ir užsiregistravusių mokyklų, koks numatomas dalyvių skaičius ir kokie švietimo sistemos trūkumai Lietuvoje, jei vis dar reikia tokių socialinių projektų. Nieko nelauk ir jau dabar pildyk anketą bei išbandyk save laidų vedėjo, piloto ar IT specialisto kėdėje. Pasitikrinti ar tavo mokykla dalyvauja Nacionalinėje karjeros savaitėje ir rasti daugiau informacijos gali čia: https://busiu.eu/mokyklos.

Visus laidų įrašus galite rasti: https://www.mixcloud.com/zkarta/

Laidą veda Lukas Paškevičius ir Rūta Dailidytė.

Laidos klausyti kviečiame per FM dažnius visoje Lietuvoje:

Vilnius 94,2 FM Marijampolė 100,2 FM Anykščiai 99,9 FM

Kaunas 94,4 FM Mažeikiai 105,6 FM Plungė 99,5 FM

Klaipėda 88,2 FM Utena 103,9 FM Telšiai 96,8 FM

Šiauliai* 88,8 FM Druskininkai 94,3 Nida ir Šilutė 89,8 FM

* Ir aplinkiniuose rajonuose Pakruojyje, Radviliškyje, Joniškyje, Naujojoje akmenėje, Raseiniuose ir t.t.

FACEBOOK – RADIJO LAIDA Z KARTA – rask mus ir nebereikės liūdėti dėl vienos ar kitos praleistos laidos! Sek ir išgirsk visus šio sezono pakartotinius laidų įrašus! Gražiausias ir šviežiausias akimirkas iš laidos gyvenimo ir kelionių gali rasti socialiniame tinkle – INSTAGRAM.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite