Angle down Atgal

Astrologai teigia: kiekvieno Zodiako ženklo vyrai turi savo paslaptį

Vyrai tikrai nėra angelai – jie, kaip ir moterys, taip pat turi tam tikrų paslapčių, ir tik vienas Dievas težino, kada jie pasuks nuodėmingu keliu. Astrologai nusprendė atskleisti tam tikras vyrų paslaptis, – tai moterims padės lengviau numatyti, ko iš jų galima tikėtis!

Avinas

Gyvenimas su Avinu tikrai nėra lengvas, tad tik laiko klausimas, kada jums prireiks antidepresantų. Avinas yra labai užsispyręs ir tikras egoistas, kuris gali elgtis pernelyg spontaniškai. Aviną labai lengva supykdyti, tačiau šio Zodiako ženklo atstovai greitai atvėsta.

Jautis

Jautis yra įpratęs viską daryti tik taip, kaip pats nusprendė, ir kaip pats nori. Jis yra labai užsispyręs, pavydus ir godus. Maža to, Jaučiui būdingas stiprus savininkiškumo jausmas, todėl gyvenimas su šio ženklo atstovu ne visada yra lengvas.

Dvyniai

Su Dvyniais įdomu ir smagu, tačiau reikėtų įvertinti, kad šio ženklo atstovai yra labai nepastovūs. Jei jiems teks nuobodžiauti, tikėtina, kad Dvyniai nė nesusimąstydami eis į kairę. Dvyniai neretai yra tikri dviveidžiai, kuriems šeimos gerovė nėra prioritetas.

Vėžys

Nors Vėžys yra pavyzdingas šeimos vyras, tačiau savo antrąją pusę jis neretai varo iš proto. Vėžiai yra tikri niurzgliai, kuriems gali užkliūti net ir pačios menkiausios smulkmenos. Būtent todėl moterys su jais ilgai neištveria.

Liūtas

Liūtas yra pernelyg užsiėmęs savimi, todėl nepastebi nieko aplink. Šio ženklo atstovai norėtų, kad moterys juos nuolatos girtų – net ir tada, jei jie pagyrimų tikrai nėra nusipelnę.

Mergelė

Mergelės ženklo atstovai yra labai priekabūs, todėl nevengia priekaištauti net ir dėl pačių menkiausių smulkmenų. Šio ženklo vyrai yra labai tingūs, todėl stengiasi visus buities darbus perkelti ant moters pečių.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovai yra linkę prisigalvoti problemų, į kurių sprendimą įtraukia ir savo antrąją pusę. Ilgainiui tai gali pradėti varginti, todėl moterys nuo šio ženklo atstovų bėga kiek įmanoma toliau.

Skorpionas

Skorpionas yra labai priekabus ir kerštingas. Jis nuolat niurzga, ir ieško, prie ko prisikabinti. Jis yra labai pavydus, tačiau savo netinkamą elgesį neretai bando kompensuoti dovanomis.

Šaulys

Šaulys visada nori išsakyti viską, ką mano vienu ar kitu klausimu, tačiau dažnose situacijose geriau yra tiesiog patylėti. Nors patys Šauliai neretai suka į kairę, tačiau jie yra labai pavydūs ir mėgstantys kontroliuoti savo antrąją pusę.

Ožiaragis

Ožiaragiai labai mėgsta ginčytis – net ir tada, jei partnerės nuomonė sutampa. Šio Zodiako ženklo atstovai labai mėgsta vienatvę, todėl buvimas su kitais žmonėmis juos greitai ima varginti.

Vandenis

Vandenis mėgsta svajoti ir žadėti, tačiau savo pažadų dažniausiai netesi. Nevertėtų pasikliauti šio Zodiako ženklo atstovų žodžiais, nes savo pažadus jie labai greitai pamiršta. Maža to, jie neretai vaikšto į kairę, ir dėl to nejaučia jokios sąžinės graužaties.

Žuvys

Šio ženklo atstovai yra labai pažeidžiami, todėl moterims tenka juos saugoti. Deja, dauguma moterų ieško vyrų, o ne berniukų, kuriais reikėtų nuolatos rūpintis, taigi, santykiai su šio ženklo atstovais tikrai nėra paprasti.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite