Angle down Atgal

„Artiomsol“ nutraukė savo veiklą dėl karo: Ukraina įspėja apie druskos trūkumą

Didžiausia Europoje druskos kasybos įmonė „ Artiomsol“ savo veiklą nutraukė daugiau nei prieš mėnesį dėl karo, dėl ko Ukraina gali tikėtis vidaus druskos trūkumo. Įmonės uždarymą taip pat pajus vartotojai iš Vengrijos, Lenkijos, Gruzijos, Moldovos, Azerbaidžano, Rumunijos, praneša Unian. 

„Įmonė nedirba, iki neriboto laiko. Apšaudymas vyksta nuolat, administracinis pastatas dalinai apgriautas. Buvo tiesioginių smūgių kasyklose, medžiagų sandėlyje. Gamybos procesas neįmanomas. „Artiomsolis“ jau evakuotas. Daugumos administracijos darbuotojų, inžinierių ir technikos darbuotojų nėra“, – sakė „Artiomsol“ direktorius Viktoras Jurinas.

Anot jo, įmonės veikla buvo sustabdyta dar balandį, nes geležinkeliu iš „Soledaro“ tapo neįmanoma eksportuoti gatavų gaminių.

Jis pridūrė, kad visa paruošta produkcija į mažmeninės prekybos parduotuves buvo išvežta balandį.

„Kad druska būtų prekyboje, ji turi būti pagaminta... Kol vyksta kovos, turėsime pakeisti (mūsų druską – UNIAN) importuota“, – sakė Jurinas.

Anot jo, „Artiomsol“ druskos stoką pajus ir vartotojai iš Vengrijos, Lenkijos, Gruzijos, Moldovos, Azerbaidžano, Rumunijos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite