Angle down Atgal

Arbata nuo kosulio – kokia tinkamiausia gydymui?

Kosulys yra natūrali mūsų kūno reakcija, kai jis nori išvalyti plaučius nuo tam tikrų dalelių. Dažniausiai šis nemalonus dalykas atsiranda tada, kai mes esame peršalę arba susergame. Tačiau, labai dažnai kosulys gali užklupti ir kitais atvejais – pavyzdžiui, jei esame kažkam alergiški arba sergame astma. Kosėjimas visada yra labai nemalonus ir dažnai verčia mus jaustis labai nepatogiai prie kitų žmonių. Maža to, kosėjimas išvargina ir ilgainiui dėl jo jaučiamės labai silpni. Visgi, puiki žinia ta, kad yra tam tikros arbatos nuo kosulio, kurios gali padėti efektyviai atsikratyti šios nemalonios kūno reakcijos.

Dar vaikystėje močiutės mokė, kad jei skauda gerklę, reikėtų valgyti medų. Medus turi labai daug antioksidantų, kurie padeda mūsų kūnui kovoti su bakterijomis bei peršalimo ligomis. Ko gero, geriausia arbata nuo kosulio yra su medumi – ji mažina gerklės perštėjimą bei palengvina atsikosėjimą. Taip pat, labai naudinga mūsų kūnui yra imbierų šaknų arbata. Ji stiprina mūsų imuninę sistemą bei padeda organizmui naikinti bakterijas. Tačiau, per daug imbierų šaknų suvartoti negalima, nes gali atsirasti įvairūs pilvo skausmai bei kitoks diskomfortas.

Arbata nuo kosulio gali padėti ne tik išgydyti jau esamas ligas, bet ir veikti kaip prevencija. Būtent todėl, tikrai verta net nekosėjant kartais užsiplikyti puodelį sveikatai naudingos arbatos.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite